See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop brandstof voor voertuigen voor een periode van 48 maanden
Beschreibung: De opdracht omvat de aankoop van brandstof voor de voertuigen van de gemeente en het OCMW voor een periode van 4 jaar.
Interne Kennung: PPP03N-1027/5202/CAD-2025-048
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Afname van diesel en ADBlue voor voertuigen in een tankstation
Beschreibung: Aankoop van diesel en AD Blue in een tankstation, via het gebruik van tankkaarten, voor voertuigen en machines van de dienst infrastructuur en de groendienst van de gemeente Maldegem en OCMW Maldegem Geraamde jaarlijkse hoeveelheid: 67.000 liter
Interne Kennung: CAD-2025-048_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff, 09100000 Brennstoffe
Los: LOT-0002
Titel: Afname van benzine voor voertuigen in een tankstation
Beschreibung: Aankoop van benzine in een tankstation, via het gebruik van tankkaarten, voor voertuigen en machines van de dienst infrastructuur, de groendienst van de gemeente Maldegem en de voertuigen van het OCMW
Interne Kennung: CAD-2025-048 2_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132000 Benzin, 09100000 Brennstoffe
Los: LOT-0003
Titel: Levering brandstof trage voertuigen
Beschreibung: Levering brandstof trage voertuigen in de tankinstallaties van de dienst infrastructuur en het recyclagepark (witte diesel) Geraamde jaarlijkse hoeveelheid: 13.000 liter
Interne Kennung: CAD-2025-048 3_3
Los: LOT-0004
Titel: levering van (rode) gasolie extra voor industriële machines
Beschreibung: Levering van (rode) gasolie extra voor industriële machines in de tankinstallaties van de dienst infrastructuur Geraamde jaarlijkse hoeveelheid: 5.000 liter
Interne Kennung: CAD-2025-048 4_4
Los: LOT-0005
Titel: Afname van CNG aan een tankstation
Beschreibung: Momenteel één voertuig bij de aanbestedende overheid: huisvuilwagen op CNG Geraamde jaarlijkse hoeveelheid: 13.500 kg
Interne Kennung: CAD-2025-048 5_5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe