727463-2025 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Samochód ratownictwa chemicznego dekontaminacyjny do zagrożeń CBRN – 4 szt.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSamochód ratownictwa chemicznego dekontaminacyjny do zagrożeń CBRN – 4 szt.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 4 sztuk samochodów ratownictwa chemicznego dekontaminacyjnych do zagrożeń CBRN. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 2 do SWZ – Specyfikacja techniczna, a szczegółowe warunki realizacji zał. nr 4 do SWZ - Projekt umowy.
Vorherige Bekanntmachung375417-2025
Interne KennungWL.2371.4.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34221300 Einsatzwagen für Chemieunfälle
5. Los
LosLOT-0001