See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia i sprzętu laboratoryjnego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia i sprzętu laboratoryjnego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce. Zamówienie podzielone jest na 7 części.
Vorherige Bekanntmachung: 501114-2025
Interne Kennung: DL.262.18.2025.JŁ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Urządzenia chłodnicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia i sprzętu laboratoryjnego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce. Zamówienie podzielone jest na 7 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.1 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3.1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42513200 Kühlvorrichtungen, 42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen, 39711120 Tiefkühlgeräte
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Chłodziarka do przechowywania krwi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia i sprzętu laboratoryjnego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce. Zamówienie podzielone jest na 7 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.2 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3.2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42513200 Kühlvorrichtungen
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Wyposażenie laboratoryjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia i sprzętu laboratoryjnego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce. Zamówienie podzielone jest na 7 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.3 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3.3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Zestaw do barwienia rozmazów krwi obwodowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia i sprzętu laboratoryjnego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce. Zamówienie podzielone jest na 7 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.4 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3.4 do SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141500 Hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Zestaw do barwienia Grama
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia i sprzętu laboratoryjnego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce. Zamówienie podzielone jest na 7 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.5 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3.5 do SWZ.
Interne Kennung: Część 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Mikroskop diagnostyczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia i sprzętu laboratoryjnego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce. Zamówienie podzielone jest na 7 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.6 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3.6 do SWZ.
Interne Kennung: Część 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – Zestaw wirowniczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia i sprzętu laboratoryjnego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce. Zamówienie podzielone jest na 7 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.7 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3.7 do SWZ.
Interne Kennung: Część 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör