See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało podzielone na 4 zadania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, zgodnie z podziałem na 4 zadania. Zamawiający nie określa maksymalnej części zamówienia, Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość zadań. Zadanie nr 1 – Dostawa i instalacja wycinarki laserowej do drewna. Zadanie nr 2 – Dostawa i instalacja mikroskopu biologicznego z kamerą i wyświetlaczem. Zadanie nr 3 – Dostawa, instalacja i uruchomienie spektrometru FTIR z przystawką ATR i wyposażeniem. Zadanie nr 4 – Dostawa, instalacja i uruchomienie spektrometru FTIR z przystawką ATR i wyposażeniem. Szczegółowy opis dotyczący ilości oraz parametrów technicznych sprzętu stanowi Załącznik nr 1.1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 482411-2025
Interne Kennung: DZiK-DZP.2920.22.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38510000 Mikroskope, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38433000 Spektrometer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i instalacja wycinarki laserowej do drewna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa i instalacja mikroskopu biologicznego z kamerą i wyświetlaczem
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa, instalacja i uruchomienie spektrometru FTIR z przystawką ATR i wyposażeniem
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Zadanie nr 4