2. Verfahren
Verfahren
Titel: Besloten Busvervoer
Beschreibung: Het leveren van besloten busvervoer (incl. chauffeursdiensten) betreft vervoer voor leerlingen en medewerkers vanuit alle scholen van LingeRijn naar een nader te bepalen bestemming. Het gaat hierbij om eendaagse ritten zowel naar het binnen- als buitenland. Het kan gaan om: • Haal- en brengritten die één dag in beslag nemen. • Dagrit. Bij een dagrit blijft de touringcar de gehele reis ter beschikking van de groep die ver-voerd wordt. Hiervoor geldt dat de groepsreis aanvangt met het instappen van (de eerste) passagier(s) en eindigt bij het uitstappen van de (laatste) passagier(s) op de uiteindelijke eindbestemming. De aanvang en beëindiging vindt op dezelfde kalenderdag plaats Aanbestedende dienst verwacht dat de raamovereenkomst een opdrachtwaarde heeft van € 550.000 excl. btw voor de gehele looptijd incl. de verlengingen. De maximale waarde van de raamovereenkomst is € 800.000,- excl. btw. voor de gehele looptijd, inclusief verlengingen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Besloten busvervoer
Beschreibung: Het kan gaan om: Haal- en brengritten die één dag in beslag nemen. Dagrit. Bij een dagrit blijft de touringcar de gehele reis ter beschikking van de groep die vervoerd wordt. Hiervoor geldt dat de groepsreis aanvangt met het instappen van (de eerste) passagier(s) en eindigt bij het uitstappen van de (laatste) passagier(s) op de uiteindelijke eindbestemming. De aanvang en beëindiging vindt op dezelfde kalenderdag plaats. Optioneel wordt de volgende dienstverlening uitgevraagd: Haal- en brengritten die meerdere dagen in beslag nemen. Reizen waarbij het busvervoer incl. chauffeur de gehele reis (meerdere dagen) aanwezig blijft en de groep ook naar de verschillende activiteiten brengt. De maximale waarde van de raamovereenkomst is € 800.000,- excl. btw. voor de gehele looptijd, inclusief verlengingen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst wenst met één inschrijver een raamovereenkomst te sluiten, in het kader waarvan gedurende twee jaar, met een optionele verlenging van maximaal twee keer één jaar, opdrachten kunnen worden geplaatst.