2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zadanie nr 2.1 Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych
Beschreibung: Zadanie nr 2.1 Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych
Interne Kennung: 55/z/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 214 ust 1 p 5 pilna potrzeba
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami odnośnie realizacji zamówienia zawierają: - zaproszenie do składania ofert
Interne Kennung: zadanie 2.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji. Opcje 100% w przypadku rozszerzenia tego samego rodzaju usług.