727655-2025 - Wettbewerb
Polen – Vernetzungssoftwarepaket – Dostawa systemu organizacji spotkań zdalnych oraz pracy zespołowej wraz z komunikatorem do pracy w grupach roboczych Cisco Webex w ZUS bądź systemu równoważnego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa systemu organizacji spotkań zdalnych oraz pracy zespołowej wraz z komunikatorem do pracy w grupach roboczych Cisco Webex w ZUS bądź systemu równoważnego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i uruchomienie 36 miesięcznych Licencji, wraz ze wsparciem Producenta: 1) Cisco Webex ActiveUser A-FLEXAUM (umożliwiających używanie Webex Meetings oraz Webex Events) – 1 500 sztuk; 2) Cisco Webex ActiveUser A-FLEX-AUM (umożliwiających używanie komunikatora do pracy w grupach roboczych - 47 000 sztuk; 3) zapewnienie świadczenia zdalnych usług wsparcia; 4) świadczenie konsultacji w liczbie minimalnie 5 godzin a maksymalnie 60 godzin. lub dostawa i uruchomienie Systemu równoważnego, zgodnie z wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung993200.271.186.2025-DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48210000 Vernetzungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267200 Reparatur von Informationstechnologiesoftware, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 72267200 Reparatur von Informationstechnologiesoftware, 72611000 Technische Computerunterstützung
Optionen
Beschreibung der Optionen1. W przypadku konieczności zwiększenia liczby posiadanych Licencji w związku ze zwiększoną liczbą użytkowników, Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z Prawa Opcji, w ramach trzech dostaw (dostawa nr 1, dostawa nr 2, dostawa nr 3) w okresie obowiązywania Umowy, polegającego każdorazowo na dostawie po 500 szt. dodatkowych Licencji jednakowych jak dostarczone w związku z realizacją podstawowego przedmiotu Umowy o których mowa w pkt. 1 sekcji 5.1 wraz ze wsparciem Producenta lub licencji w ilości niezbędnej do pokrycia 500 sztuk Licencji o których mowa w pkt. 1 sekcji 5.1, w przypadku zaoferowania rozwiązania równoważnego, przy czym: 1) dostawa nr 1 może zostać zrealizowana w pierwszych dwunastu miesiącach obowiązywania Umowy. W przypadku niezrealizowania dostawy nr 1 w powyższym terminie Zamawiający nie będzie mógł jej zlecić; 2) dostawa nr 2 może zostać zrealizowana od trzynastego do dwudziestego czwartego miesiąca obowiązywania Umowy. W przypadku niezrealizowania dostawy nr 2 w powyższym terminie Zamawiający nie będzie mógł jej zlecić; 3) dostawa nr 3 może zostać zrealizowana od dwudziestego piątego miesiąca obowiązywania Umowy. 2. W zależności od terminu w którym Zamawiający skorzysta z Prawa Opcji, każda z trzech dostaw obejmująca Licencje wskazane w pkt. 1 sekcji 5.1, będzie obejmowała inny termin długości trwania Licencji. 3. Wykonawca obejmie Licencje zdalnym świadczeniem usług wsparcia bez dodatkowych opłat, od momentu dostawy do końca obowiązywania Umowy 4. Celem skorzystania z Prawa Opcji, Zamawiający składa Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej pod rygorem nieważności o zamiarze zakupu licencji wraz ze zdalnym świadczeniem usług wsparcia, nie później niż miesiąc przed planowanym terminem dostawy. 5. Każdorazowo aktywacja dostarczonych Licencji nastąpi w terminie do dwóch Dni roboczych od dostawy. 6. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z Prawa Opcji, nie stanowi dla Wykonawcy podstawy do kierowania wobec Zamawiającego jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu.