See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa komputerów przenośnych i monitorów do Warmińsko-Mazurskiego Centrum Nowych Technologii.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych i monitorów do Warmińsko-Mazurskiego Centrum Nowych Technologii. 2. Zamawiający podzielił zamówienie na 6 części, których przedmiotem są: 1) w Części nr 1: dostawa 130 sztuk komputerów przenośnych, 2) w Części nr 2: dostawa 8 sztuk komputerów przenośnych, 3) w Części nr 3: dostawa 3 sztuk komputerów przenośnych, 4) w Części nr 4: dostawa 1 sztuki komputera przenośnego, 5) w Części nr 5: dostawa 44 sztuk monitorów, 6) w Części nr 6: dostawa 1 sztuki monitora. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ oraz Załączniki nr 1A do SWZ - (testy wydajności – Benchmarks dla Części nr 1-4).
Vorherige Bekanntmachung: 501439-2025
Interne Kennung: O.252.21.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - komputery przenośne - 130 szt.
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1 - O.252.21.2025
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - komputery przenośne - 8 szt.
Interne Kennung: Część 2 - O.252.21.2025
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - komputery przenośne - 3 szt.
Interne Kennung: Część 3 - O.252.21.2025
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - komputer przenośny - 1 szt.
Interne Kennung: Część 4 - O.252.21.2025
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - monitory - 44 szt.
Interne Kennung: Część 5 - O.252.21.2025
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - monitor - 1 szt.
Interne Kennung: Część 6 - O.252.21.2025