See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zaciągnięcie przez Miasto i Gminę Nowa Dęba w 2025r. kredytu długoterminowego w wysokości 18 822 263,99 zł”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaciągnięcie kredytu długoterminowego w wysokości 18 822 263,99 zł (słownie złotych : osiemnaście milionów osiemset dwadzieścia dwa tysiące dwieście sześćdziesiąt trzy 99/100) na 2025r. z dniem spłaty od 15 stycznia 2026 r. do 15 grudnia 2037 r. 2. Postawienie kredytu do dyspozycji zamawiającego: W każdej chwili na wniosek zamawiającego, przy czym celem wyliczenia kosztów obsługi przyjmuje się następujące transze uruchomienia kredytu: od 30 października 2025 r. do 30 grudnia 2025 r. kwota – 18 822 263,99 zł; w tym: I transza: do 30 października 2025 roku w kwocie –6.000.000,-zł (zastrzega się ,że kredyt może być uruchomiony w innym terminie bądź w innej kwocie ze względu na procedurę przetargową), II transza: do dnia 28 listopada 2025 roku w kwocie –6.000.000,-zł; III transza do dnia 30 grudnia 2025 roku w kwocie 6 822 263,99 zł Zamawiający zastrzega sobie możliwość niewykorzystania w całości lub części kredytu. 3. Uruchomienie kwot kredytu nastąpi na pisemny wniosek Gminy. 4. Dopuszcza się możliwość uruchomienia transz kredytu w innych kwotach i terminach niż wyżej założono, ale w 2025 roku.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: „Zaciągnięcie przez Miasto i Gminę Nowa Dęba w 2025r. kredytu długoterminowego w wysokości 18 822 263,99 zł”. Przedmiotem zamówienia jest zaciągnięcie kredytu długoterminowego w wysokości 18 822 263,99 zł (słownie złotych : osiemnaście milionów osiemset dwadzieścia dwa tysiące dwieście sześćdziesiąt trzy 99/100) na 2025r. z dniem spłaty od 15 stycznia 2026 r. do 15 grudnia 2037 r. 2. Postawienie kredytu do dyspozycji zamawiającego: W każdej chwili na wniosek zamawiającego, przy czym celem wyliczenia kosztów obsługi przyjmuje się następujące transze uruchomienia kredytu: od 30 października 2025 r. do 30 grudnia 2025 r. kwota – 18 822 263,99 zł; w tym: I transza: do 30 października 2025 roku w kwocie –6.000.000,-zł (zastrzega się ,że kredyt może być uruchomiony w innym terminie bądź w innej kwocie ze względu na procedurę przetargową), II transza: do dnia 28 listopada 2025 roku w kwocie –6.000.000,-zł; III transza do dnia 30 grudnia 2025 roku w kwocie 6 822 263,99 zł Zamawiający zastrzega sobie możliwość niewykorzystania w całości lub części kredytu. 3. Uruchomienie kwot kredytu nastąpi na pisemny wniosek Gminy. 4. Dopuszcza się możliwość uruchomienia transz kredytu w innych kwotach i terminach niż wyżej założono, ale w 2025 roku.