2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania do Miejskiego Centrum Medycznego im.drKarola Jonschera w Łodzi realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycji D1.1.2„Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania w podziale na pakiety w Miejskim Centrum Medycznym im. dr Karola Jonschera w Łodzi: Pakiet 1 Zakup sprzętu ICT służącego informatyzacji i cyfryzacji szpitala Pakiet 2 Podniesienie poziomu bezpieczeństwa sieci komputerowej szpitala Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych w podziale na Pakiety Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na poszczególne pozycje w ramach jednego pakietu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: 45/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Zakup sprzętu ICT służącego informatyzacji i cyfryzacji szpitala
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Podniesienie poziomu bezpieczeństwa sieci komputerowej szpitala