727815-2025 - Wettbewerb
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Usługa transportu sanitarnego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa transportu sanitarnego
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest całodobowy transport sanitarny pacjentów leżących i siedzących, przewozy krwi i innych materiałów biologicznych, przewozy Zespołu Transplantacyjnego oraz przewozy bariatryczne we wszystkie dni tygodnia, także w święta i dni wolne. 2. Opis wymagań dotyczący przedmiotu zamówienia został zawarty w rozdziale II SWZ. 3. Zamówienie składa się z 1 zadania, którego szczegółowy opis został zawarty w FCJ. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych 5.Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia przez okres 23,5 miesięcy, liczonych od dnia rozpoczęcia świadczenia usług.
Interne KennungZP.220.103.25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennungzadanie 1