727857-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Zakup sprzętu teleinformatycznego do celów informatyki śledczej - część II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sprzętu teleinformatycznego do celów informatyki śledczej - część II
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego w ilości i asortymencie, określonym szczegółowo w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) dla danego zadania, stanowiącym załącznik do wzoru umowy, będącego integralną częścią SWZ. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych. Sprzęt ma być nie starszy niż sześć miesięcy od daty produkcji i pakowany w oryginalnym bezzwrotnym opakowaniu producenta. Dostarczony sprzęt musi posiadać certyfikat „znak CE".
Interne KennungWS-ZF.2380.66.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup sprzętu teleinformatycznego do celów informatyki śledczej - część II - Zadanie nr 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego w ilości i asortymencie, określonym szczegółowo w opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych. Sprzęt ma być nie starszy niż sześć miesięcy od daty produkcji i pakowany w oryginalnym bezzwrotnym opakowaniu producenta. Dostarczony sprzęt musi posiadać certyfikat „znak CE".
Interne KennungZadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0002
TitelZakup sprzętu teleinformatycznego do celów informatyki śledczej - część II - Zadanie nr 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego w ilości i asortymencie, określonym szczegółowo w opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych. Sprzęt ma być nie starszy niż sześć miesięcy od daty produkcji i pakowany w oryginalnym bezzwrotnym opakowaniu producenta. Dostarczony sprzęt musi posiadać certyfikat „znak CE".
Interne KennungZadanie 2
LosLOT-0003
TitelZakup sprzętu teleinformatycznego do celów informatyki śledczej - część II - Zadanie nr 3
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego w ilości i asortymencie, określonym szczegółowo w opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 3. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych. Sprzęt ma być nie starszy niż sześć miesięcy od daty produkcji i pakowany w oryginalnym bezzwrotnym opakowaniu producenta. Dostarczony sprzęt musi posiadać certyfikat „znak CE".
Interne KennungZadanie 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer