2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa prania bielizny i odzieży szpitalnej wraz z obsługą systemu RFID
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia stanowi usługa prania bielizny i odzieży szpitalnej wraz z dzierżawą sprzętu komputerowego, której 2. opis zawarto w Załączniku Nr 1 do SWZ - „Formularz oferty – formularz cenowy“ oraz załączniku 1A – szczegółowy opis przedmiotu zamówień.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: załącznik nr 1
Beschreibung: Usługa prania bielizny i odzieży szpitalnej wraz z obsługą systemu RFID