2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług pocztowych na rzecz 6 jednostek Gminy Miasta Częstochowy w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pocztowych na rzecz 6 jednostek Gminy Miasta Częstochowy w 2026 roku. PKT SWZ: 4.1. Zakres zamówienia: a) świadczenie usług pocztowych polegających na przyjmowaniu, przemieszczaniu i doręczaniu przesyłek pocztowych we wszystkich kategoriach wagowych; b) świadczenie usług komplementarnych do przesyłek rejestrowanych; c) zwrot przesyłek rejestrowanych po wyczerpaniu możliwości ich doręczania adresatom. 4.2. Obsłudze będzie podlegało 6 jednostek Gminy: a) Urząd Miasta Częstochowy (UM Częstochowy); b) Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie (PUP Częstochowa i Gminne Centrum Pracy Koniecpol); c) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Częstochowie (MOPS); d) Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie (MZD); e) Częstochowskie Centrum Świadczeń (CCŚ); f) Centrum Usług Komunalnych w Częstochowie (CUK). 4.3. Placówki jednostek Gminy Miasta Częstochowy, o których mowa w pkt. 4.2., mieszczą się pod następującymi adresami: a) Urząd Miasta Częstochowy, ul. Śląska 11/13, 42-217 Częstochowa; b) Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie, ul. Karola Szymanowskiego 15, 42-217 Częstochowa; c) Gminne Centrum Pracy w Koniecpolu, ul. Rzeczna 29, 42-230 Koniecpol; d) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Częstochowie, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 2, 42-217 Częstochowa; e) Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie, ul. Legionów 52, 42-202 Częstochowa; f) Częstochowskie Centrum Świadczeń, ul. Jana III Sobieskiego 15, 42-217 Częstochowa; g) Centrum Usług Komunalnych w Częstochowie, Aleja Wolności 30, 42- 217 Częstochowa. 4.4. Przewidywana ilość i rodzaj korespondencji, która zostanie wysłana łącznie z ww. jednostek Gminy w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2026 r.: a) przesyłki polecone wysyłane na teren miasta Częstochowy (miejscowe) do 500 g, w tym przesyłki terminowe – 282.290 szt.; b) przesyłki polecone wysyłane poza teren miasta Częstochowy (zamiejscowe) do 500 g, w tym przesyłki terminowe – 81.995 szt.; c) przesyłki wysyłane na teren miasta Częstochowy (miejscowe) nierejestrowane do 500 g, w tym przesyłki terminowe – 40.520 szt.; d) przesyłki wysyłane poza teren miasta Częstochowy (zamiejscowe) nierejestrowane do 500 g, w tym przesyłki terminowe – 13.420 szt.; e) potwierdzenie odbioru przesyłki wysyłanej na teren miasta Częstochowy (miejscowej), w tym potwierdzenie odbioru dla przesyłek terminowych – 258.540 szt.; f) potwierdzenie odbioru przesyłki wysyłane poza teren miasta Częstochowy (zamiejscowej), w tym potwierdzenie odbioru dla przesyłek terminowych – 65.715 szt.; g) przesyłki zagraniczne rejestrowane do 50 g na teren Europy – 1.197 szt.; h) druki bezadresowe na teren miasta Częstochowy do 20 g – wg potrzeb; i) przesyłki kurierskie krajowe i zagraniczne – według potrzeb; j) paczki pocztowe – według potrzeb; k) zwrot przesyłek rejestrowanych Format S do 500g po wyczerpaniu możliwości ich doręczania adresatom – bez ZPO – według potrzeb; l) zwrot przesyłek poleconych Format S do 500g po wyczerpaniu możliwości ich doręczenia adresatom – z ZPO – według potrzeb. Więcej szczegółów w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ)
Interne Kennung: IZ.271.67.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64000000 Post- und Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: iz.271.67.2025