727963-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Mikroskope – CirkArena – Skenovací elektronový mikroskop (SEM) s příslušenstvím pro přípravu a vkládání vzorků v ochranné atmosféře pro Automatickou Mineralogii
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCirkArena – Skenovací elektronový mikroskop (SEM) s příslušenstvím pro přípravu a vkládání vzorků v ochranné atmosféře pro Automatickou Mineralogii
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v nákupu skenovacího elektronového mikroskopu (SEM) a související příslušenství pro přípravu a vkládání vzorků v ochranné atmosféře pro Automatickou Mineralogii, a to dle technické specifikace. Předmětem plnění je vysoce automatizovaný a plně integrovaný systém pro přípravu vzorků, jejich vkládání a analýzu pomocí rastrovacího elektronového mikroskopu pro automatizovaný aplikovaný výzkum v mineralogii a materiálových vědách. SEM je určen k automatické mineralogii vzorků pro Ústav chemických procesů Akademii věd ČR.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38511000 Elektronenmikroskope, 38519000 Verschiedene Bestandteile von Mikroskopen, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungCirkArena – Skenovací elektronový mikroskop (SEM) s příslušenstvím pro přípravu a vkládání vzorků v ochranné atmosféře pro Automatickou Mineralogii
Optionen
Beschreibung der OptionenVýhrada změny dodavatele podle § 100 odst. 2 ZZVZ Kupující si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ v případě ukončení smluvního vztahu s vybraným dodavatelem vyhrazuje a. změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to jeho nahrazením účastníkem zadávacího řízení, který se podle výsledku hodnocení nabídek umístil jako druhý v pořadí, budou-li splněny tyto podmínky: i. nastanou důvody umožňující kupujícímu ukončení smluvního vztahu s vybraným dodavatelem, nebo bude smluvní vztah ukončen ze strany dodavatele, ii. vybraný dodavatel bude nahrazen dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, iii. dodavatel, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, kupujícímu prokáže splnění všech podmínek účasti požadovaných v rámci veřejné zakázky podle zadávací dokumentace včetně úspěšné zkoušky vzorků, iv. dodavatel, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, bude pokračovat v plnění smlouvy na veřejnou zakázku za podmínek odpovídajících jeho nabídce předložené v rámci veřejné zakázky. b. Pokud účastník zadávacího řízení, který se podle výsledku hodnocení nabídek umístil jako druhý v pořadí, odmítne poskytovat plnění veřejné zakázky namísto původně vybraného dodavatele za podmínek uvedených výše, je kupující oprávněn vyzvat k plnění veřejné zakázky za výše uvedených podmínek účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí podle výsledku hodnocení nabídek (obdobně je kupující oprávněn postupovat v případě dalších účastníků v pořadí). Při tom musí být rovnocenným způsobem splněny podmínky uvedené v předchozím odstavci pod body i) – iv).