See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług medycznych przez pielęgniarki Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna
Beschreibung: 1. Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie opieki pielęgniarskiej na rzecz pacjentów Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej obejmujące min: • Świadczenia udzielane w godzinach od 8:00 do 18:00 • Świadczenia udzielane w godzinach od 18:00 do 8:00 • Świadczenia udzielane w trybie całodobowym w godzinach od 8:00 do 8:00 dnia następnego
Interne Kennung: Konkurs 42/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141200 Dienstleistungen von Krankenpflegepersonal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenia medyczne udzielane przez pielęgniarki Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna