2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowego utrzymania czystości w pływalni SMS oraz kompleksowa obsługa urządzeń i instalacji technicznych wraz z ich konserwacją oraz z dostawą specjalistycznych środków chemicznych
Beschreibung: świadczenie kompleksowego utrzymania czystości wraz z zaopatrzeniem w środki chemiczne niezbędne do wykonania zadania oraz obsługa techniczna instalacji uzdatniania wody, węzła cieplnego oraz instalacji wentylacji wraz z dostawą specjalistycznych środków chemicznych na pływalni Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Pruszkowie przy ulicy Gomulińskiego 2.
Interne Kennung: ZP.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust 4 Prawo Zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90440000 Reinigung von Klärgruben
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.272.8.2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „prawa opcji”, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp zgodnie z zasadami określonymi w załączniku do SWZ - projektowane postanowienia umowy