2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leermiddelen en aanverwante diensten INNOVO
Beschreibung: De Aanbestedende dienst wil voor de reguliere levering van Leermiddelen en dienstverlening een Overeenkomst afsluiten met één Inschrijver.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0000