2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na poskytování služeb pneuservisu II.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody pro zajištění služeb pneuservisu ve smyslu dodávek pneumatik a jejich příslušenství a služby spočívající v provádění výměn a oprav pneumatik, poskytování diagnostiky, kontroly geometrie a vyvažování pneumatik, sezónní uskladnění a další činnosti pneuservisu
Interne Kennung: SP_03_2025_ONŘ_RD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50116500 Reifenreparatur, einschließlich Montieren und Auswuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34352100 Reifen für Lastkraftwagen, 34352000 Hochleistungsreifen, 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge, 34351000 Reifen für Normalbeanspruchung, 34350000 Reifen für Normalbeanspruchung und Hochleistungsreifen, 19511100 Felgenbänder, 19511300 Reifenlaufflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rámcová dohoda na poskytování služeb pneuservisu II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34350000 Reifen für Normalbeanspruchung und Hochleistungsreifen, 19511100 Felgenbänder, 19511300 Reifenlaufflächen, 34351000 Reifen für Normalbeanspruchung, 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge, 34352000 Hochleistungsreifen, 34352100 Reifen für Lastkraftwagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Rozšíření položek ceníku v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ; Změna dodavatele v průběhu trvání rámcové dohody v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ.