See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup macierzy dyskowych
Beschreibung: 1. Nazwa zamówienia: Zakup macierzy dyskowych. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na trzy części, które zostały opisane w Rozdz. 4 Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: „SWZ"). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia (w tym opis i postanowienia dotyczące równoważności) określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ (dalej: „PPU”) dla każdej z trzech części zamówienia: 3.1. Załącznik Nr 6A do SWZ – Część I – Modernizacja systemu pamięci masowej zbudowanego w oparciu o macierze dyskowe firmy Netapp; 3.2. Załącznik Nr 6B do SWZ – Część II – Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie jednej sztuki macierzy dyskowej typu all flash; 3.3. Załącznik Nr 6C do SWZ – Część III – Modernizacja posiadanej macierzy dyskowej Pure X70.
Vorherige Bekanntmachung: 574983-2025
Interne Kennung: SEZ/DKRZ-WPI1-AK-241-0197/DIT/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 11września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2024 poz. 1320 z późn. zm.) (dalej „ustawa”), Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 ustawy, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, jeżeli zostało opublikowane wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89 ustawy, o ile zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej lub zamieszonego na stronie internetowej Zamawiającego na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Mając powyższą regulację na względzie, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy, ponieważ na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, przekazał wstępne ogłoszenia informacyjne dotyczące przedmiotu zamówienia, tj. wstępne ogłoszenie informacyjne Nr 7/2025 18125-2025, które zostało przekazane do publikacji dnia 09.01.2025 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Modernizacja systemu pamięci masowej zbudowanego w oparciu o macierze dyskowe firmy Netapp
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w ramach Części I jest: 1.1. zakup i dostarczenie Produktów*, ich instalacja, konfiguracja, uruchomienie, migracja danych wraz z testami akceptacyjnymi w Lokalizacjach Zamawiającego Nr 1; 1.2. zakup i dostarczenie Produktów, ich instalacja, konfiguracja, uruchomienie wraz z testami akceptacyjnymi w Lokalizacjach Zamawiającego Nr 2-5; 1.3. świadczenie Usług serwisowych dla wszystkich Produktów dostarczonych, zainstalowanych, uruchomionych i skonfigurowanych przez Wykonawcę. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części I przedstawiono w „Szczegółowym Opisie Przedmiotu Umowy”, stanowiącym Załącznik Nr 1 do PPU (Załącznik Nr 6A do SWZ – PPU Część I – Modernizacja systemu pamięci masowej zbudowanego w oparciu o macierze dyskowe firmy Netapp). * Definicja wyrazów użytych w SWZ znajduje się w PPU dla Części I, stanowiących Załącznik Nr 6A do SWZ.
Interne Kennung: SEZ/DKRZ-WPI1-AK-241-0197/DIT/25 - Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie jednej sztuki macierzy dyskowej typu all flash
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w ramach Części II jest: 1.1. zakup i dostarczenie Macierzy dyskowej*, jej instalacja, konfiguracja, uruchomienie wraz z testami akceptacyjnymi w Lokalizacji Zamawiającego; 1.2. przeprowadzenie warsztatów szkoleniowych dla 5 pracowników Zamawiającego; 1.3. świadczenie Usług serwisowych dla Macierzy dyskowej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części II przedstawiono w „Szczegółowym Opisie Przedmiotu Umowy”, stanowiącym Załącznik Nr 1 do PPU (Załącznik Nr 6B do SWZ – PPU Część II – Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie jednej sztuki macierzy dyskowej typu all flash). * Definicja wyrazów użytych w SWZ znajduje się w PPU dla Części II, stanowiących Załącznik Nr 6B do SWZ.
Interne Kennung: SEZ/DKRZ-WPI1-AK-241-0197/DIT/25 - Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Modernizacja posiadanej macierzy dyskowej Pure X70
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w ramach Części III jest: 1.1. zakup i dostarczenie Produktów*, ich instalacja, uruchomienie, konfiguracja wraz z testami akceptacyjnymi w Lokalizacji Zamawiającego; 1.2. przeprowadzenie warsztatów szkoleniowych dla 5 pracowników Zamawiającego**; 1.3. świadczenie Usług serwisowych dla w odniesieniu do Produktów dostarczonych, zainstalowanych, uruchomionych i skonfigurowanych przez Wykonawcę. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (w tym opis i postanowienia dotyczące równoważności) dla Części III przedstawiono w „Szczegółowym Opisie Przedmiotu Umowy”, stanowiącym Załącznik Nr 1 do PPU (Załącznik Nr 6C do SWZ – PPU Część III – Modernizacja posiadanej macierzy dyskowej Pure X70). * Definicja wyrazów użytych w SWZ znajduje się w PPU dla Części III, stanowiących Załącznik Nr 6C do SWZ. ** Zapis obowiązuje w przypadku zaoferowania przez Wykonawcę rozwiązania równoważnego, zgodnie z Ofertą Wykonawcy.
Interne Kennung: SEZ/DKRZ-WPI1-AK-241-0197/DIT/25 - Część III