See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg i ulic powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026 oraz 2026/2027 na terenie powiatu bytowskiego
Beschreibung: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg i ulic powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026 oraz 2026/2027 na terenie powiatu bytowskiego
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 1: Usługi w zakresie zimowego utrzymania ulic powiatowych wraz z chodnikami na terenie miasta Bytów
Beschreibung: Usługi w zakresie zimowego utrzymania ulic powiatowych wraz z chodnikami na terenie miasta Bytów
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie gmin: Bytów, Borzytuchom, Tuchomie, z bazą w Bytowie
Beschreibung: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie gmin: Bytów, Borzytuchom, Tuchomie, z bazą w Bytowie
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 3: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie gmin: Bytów, Parchowo, Czarna Dąbrówka, z bazą w Bytowie
Beschreibung: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie gmin: Bytów, Parchowo, Czarna Dąbrówka, z bazą w Bytowie
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 4: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie gmin: Bytów i Studzienice, z bazą w Bytowie
Beschreibung: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie gmin: Bytów i Studzienice, z bazą w Bytowie
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 5: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie gmin: Bytów, Parchowo, Studzienice, z bazą w Bytowie
Beschreibung: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie gmin: Bytów, Parchowo, Studzienice, z bazą w Bytowie
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 6: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych z bazą na terenie gminy Kołczygłowy i Trzebielino
Beschreibung: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych z bazą na terenie gminy Kołczygłowy i Trzebielino
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 7: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych z bazą na terenie gminy Czarna Dąbrówka
Beschreibung: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych z bazą na terenie gminy Czarna Dąbrówka
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 8: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych z bazą na terenie gminy Lipnica 1
Beschreibung: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych z bazą na terenie gminy Lipnica 1
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 9: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych z bazą na terenie gminy Lipnica 2
Beschreibung: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych z bazą na terenie gminy Lipnica 2
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 10: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych z bazą na terenie gminy Tuchomie
Beschreibung: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych z bazą na terenie gminy Tuchomie
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 11: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg i ulic powiatowych na terenie gminy Miastko, z bazą w Miastku
Beschreibung: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg i ulic powiatowych na terenie gminy Miastko, z bazą w Miastku
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 12: Usługi w zakresie zimowego utrzymania chodników powiatowych na terenie gminy Miastko, z bazą w Miastku
Beschreibung: Usługi w zakresie zimowego utrzymania chodników powiatowych na terenie gminy Miastko, z bazą w Miastku
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 13: Usługi ładowarką do załadunku mieszanki piaskowo – solnej na terenie bazy Bytów
Beschreibung: Usługi ładowarką do załadunku mieszanki piaskowo – solnej na terenie bazy Bytów