728099-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawy energii elektrycznej do obiektów będących w zarządzie W-MOSG
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy energii elektrycznej do obiektów będących w zarządzie W-MOSG
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (sprzedaż) energii elektrycznej (całodobowej) do obiektów będących w zarządzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej. W celu zabezpieczenia granicy państwowej na obszarze działania Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej poprzez funkcjonowanie wszystkich obiektów będących w zarządzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie należy dostarczyć całodobowo energię elektryczną do punktów poboru zlokalizowanych na obszarze działania W-MOSG, tj. w kompleksie koszarowym przy ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78 w Kętrzynie oraz na terenie Placówek w Baniach Mazurskich, Węgorzewie, Braniewie, Górowie Iławeckim, Gołdapi, Dubeninkach, Barcianach, Sępopolu i Grzechotkach z Obiektem w Lelkowie oraz do wież obserwacyjnych w miejscowościach Góry, Obszarniki, Parkoszewo, Żardyny oraz Kiekskiejmy oraz do kontenerów elektryczno-teletechnicznych systemu ochrony granicy RP. Sprzedaż energii elektrycznej odbywać się będzie na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. - Prawo energetyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2024 r., poz. 266, ze zm.), zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami do niniejszej ustawy, przepisami ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (tekst jednolity Dz. U. z 2024 r., poz. 1061, ze zm.), zasadami określonymi w koncesji i według cen energii elektrycznej przedstawionych w ofercie Wykonawcy. Standardy jakościowe obsługi Zamawiającego zostały określone w obowiązujących przepisach wykonawczych wydanych na podstawie ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne. Rozliczenia za dostarczoną energię elektryczną dokonywane będą w oparciu o dane pomiarowe otrzymane od Operatora Systemu Dystrybucyjnego na podstawie wskazań układu pomiarowo-rozliczeniowego w przyjętym okresie rozliczeniowym. W celu prawidłowego funkcjonowania obiektów W-MOSG oraz efektywnej realizacji zadań jednostki organizacyjnej wymagane jest dostarczenie energii elektrycznej do urządzeń i systemów technicznych wykorzystywanych w bieżącej działalności służbowej. Szacowane potrzeby w zakresie zużycia energii elektrycznej zostały wskazane w opisach poszczególnych zestawów. 2. Dostawa energii elektrycznej do obiektów będących w zarządzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej odbywać się będzie zgodnie z niżej wymienionymi zestawami: 1) ZESTAW NR I - GRUPA TARYFOWA C 21 2) ZESTAW NR II - GRUPA TARYFOWA C 11 3) ZESTAW NR III - GRUPA TARYFOWA G 11 4) ZESTAW NR IV - KONTENERY ELEKTRYCZNO-TELETECHNICZNE (GRUPA TARYFOWA C 21). 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung35/FI/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDokumenty wymagane przez Zamawiającego, które należy złożyć składając ofertę zgodnie z rozdziałem IX SWZ: I. 1. Wypełniony formularz oferty, sporządzony według wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. 2. Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w zakresie wskazanym przez Zamawiającego. Oświadczenie składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16), zwanego dalej „jednolitym dokumentem”. 3. Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia na podstawie art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1 ze zm.), według wzoru stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ. 4. Oryginał gwarancji/poręczenia, jeżeli Wykonawca wnosi wadium w innej formie niż pieniądz. II. Ponadto do oferty dołączyć (jeżeli dotyczy): 1. Oświadczenie Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia wskazujące, które dostawy wykonają poszczególni Wykonawcy, według wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ (formularz oferty). 2. Pełnomocnictwo lub inne dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania Wykonawcy odpowiednio: Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia), jeżeli w imieniu (odpowiednio: Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia) działa osoba, której umocowanie do reprezentowania nie wynika z dokumentów rejestracyjnych. Pełnomocnictwo musi być złożone w takiej samej formie, jak składana oferta (tj. w postaci elektronicznej i opatrzne kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby uprawnionej do reprezentowania Wykonawcy). W przypadku gdy pełnomocnictwo, zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej, dokonuje mocodawca lub notariusz. Zamawiający, działając na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. III. Zgodnie z art. 126 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych. W celu potwierdzenia, braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu, Zamawiający zażąda złożenia: 1. Informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 i art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem. 2. Odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji. 3. Oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp, art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp dotyczących zawarcia z innymi Wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp (wzór ww. oświadczenia zostanie przekazany przez Zamawiającego wraz z wezwaniem do złożenia dokumentów) 4. Oświadczenia, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1616 ze zm.), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. (wzór ww. oświadczenia zostanie przekazany przez Zamawiającego wraz z wezwaniem do złożenia dokumentów). IV. 1. W celu potwierdzenia, że Wykonawca spełnia warunki udziału w postępowaniu, Zamawiający zażąda złożenia: Aktualnej koncesji na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie obrotu energią elektryczną wydanej przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki zgodnie z wymogami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 266 ze zm.). V. Ze względu na ograniczoną ilość znaków szczegółowe informacje dotyczące procedury stosowanej w prowadzonym postępowaniu zawarte są w SWZ zamieszczonej na Platformie eZamawiający pod adresem: https://wmosg.ezamawiajacy.pl.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
TitelZESTAW NR I - GRUPA TARYFOWA C 21
Beschreibung1. KOMPLEKS KOSZAROWY W-MOSG W KĘTRZYNIE. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do kompleksu koszarowego Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78, 11-400 Kętrzyn. Nr PPE 590243861004675811. Planowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 1.254.751 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, grupa przyłączeniowa IV, współczynnik mocy tg φ ≤ 0,4. Moc umowna wynosi 350 kW. 2. PLACÓWKA SG BANIE MAZURSKIE – budynek administracyjny. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do Placówki Straży Granicznej w Baniach Mazurskich, 19-520 Banie Mazurskie ul. Topolowa 3A – budynek administracyjny. Nr PPE 590543510401442102. Planowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 52.678 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, grupa przyłączeniowa IV, współczynnik mocy tg φ nie większy niż 0,4. Moc umowna wynosi 41 kW. 3. PLACÓWKA SG WĘGORZEWO – budynek administracyjny. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do Placówki Straży Granicznej w Węgorzewie, 11-600 Węgorzewo, ul. Jana Pawła II nr 41– budynek administracyjny. Nr PPE 590543510400871354. Planowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 67.798 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, grupa przyłączeniowa IV, współczynnik mocy tg φ nie większy niż 0,4. Moc umowna wynosi 41 kW. 4. PLACÓWKA SG BRANIEWO. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do Placówki Straży Granicznej w Braniewie, 14-500 Braniewo, ul. Kwiatowa 2. Nr PPE 590243822002651054. Planowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 73.122 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, grupa przyłączeniowa IV, współczynnik mocy tg φ nie większy niż 0,4. Moc umowna wynosi 41 kW. 5. PLACÓWKA SG GÓROWO IŁAWECKIE- budynek administracyjny i garażowo-techniczny. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do Placówki Straży Granicznej w Górowie Iławeckim, 11-220 Górowo Iławeckie, ul. Lipowa 6 . Nr PPE 590243862005534732. Planowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 48.870 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, grupa przyłączeniowa IV, współczynnik mocy tg φ nie większy niż 0,4. Moc umowna wynosi 41 kW. 6. PLACÓWKA SG GOŁDAP- budynek administracyjny i garażowo-techniczny. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do Placówki Straży Granicznej w Gołdapi 19-500 Gołdap ul. Przytorowa 7. Nr PPE 590543510400443391. Planowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 85.784 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, grupa przyłączeniowa IV, współczynnik mocy tg φ = 0,4. Moc umowna wynosi 41 kW. 7. PLACÓWKA SG DUBENINKI. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do Placówki Straży Granicznej w Dubeninkach, 19-504 Dubeninki, ul. Krótka 11. Nr PPE 590543510401562411. Planowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 73.267 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, grupa przyłączeniowa IV, współczynnik mocy tg φ nie większy niż 0,4. Moc umowna wynosi 41 kW. 8. PLACÓWKA SG BARCIANY. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do Placówki Straży Granicznej w Barcianach, 11-410 Barciany, ul. Warmińska 8. Nr PPE 590243861041434181. Planowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 89.988 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, grupa przyłączeniowa IV, współczynnik mocy tg φ 0,4. Moc umowna wynosi 41 kW.
Interne KennungZestaw nr I - 35/FI/25
Menge1 746 258
LosLOT-0002
TitelZESTAW NR II - GRUPA TARYFOWA C 11
Beschreibung1. PLACÓWKA SG GRZECHOTKI - OBIEKT LELKOWO – budynek administracyjny. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach Obiekt w Lelkowie, 14-521 Lelkowo – budynek administracyjny nr 24 A. Nr PPE 590243822002493807. Planowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 31.965 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C11, grupa przyłączeniowa V, współczynnik mocy tg φ nie większy niż 0,4. Moc umowna wynosi 35 kW. 2. PLACÓWKA SG SĘPOPOL. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do Placówki Straży Granicznej w Sępopolu, 11-210 Sępopol, ul Wojska Polskiego 22. Nr PPE 590243862005300801. Planowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 31.462 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C11, grupa przyłączeniowa V, współczynnik mocy tg φ nie większy niż 0,4. Moc umowna wynosi 25 kW. 3. WIEŻA OBSERWACYJNA - GÓRY. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do obiektu: wieża obserwacyjna, Góry gm. Budry, działka nr 124/2. Nr PPE 590543510400826781. Planowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 12.795 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C11, grupa przyłączeniowa V, moc przyłączeniowa 10 kW. Moc umowna wynosi 10 kW. 4. WIEŻA OBSERWACYJNA – OBSZARNIKI. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do obiektu: wieża obserwacyjna, Obszarniki gm. Banie Mazurskie, działka nr 5/6 i 5/5. Nr PPE 590543510401308590. Planowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 6.316 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C11, grupa przyłączeniowa V, moc przyłączeniowa 10 kW. Moc umowna wynosi 10 kW. 5. WIEŻA OBSERWACYJNA – PARKOSZEWO. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do obiektu: wieża obserwacyjna, Parkoszewo gm. Bartoszyce, działka nr 3/5. Nr PPE 590243862005523217. Planowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 43.543 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C11, grupa przyłączeniowa V, moc przyłączeniowa 20 kW. Moc umowna wynosi 20 kW. 6. WIEŻA OBSERWACYJNA – ŻARDYNY. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do obiektu: wieża obserwacyjna, Żardyny gm. Bartoszyce, działka nr 53/2. Nr PPE 590243862005503738. Planowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 9.967 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C11, grupa przyłączeniowa V, moc przyłączeniowa 10 kW. Moc umowna wynosi 10 kW. 7. WIEŻA OBSERWACYJNA – KIEKSKIEJMY. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do obiektu: wieża obserwacyjna, Kiekskiejmy gm. Dubeninki, działka nr 112/3 i 112/4. Nr PPE 590543510500695201. Planowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 10.036 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C11, grupa przyłączeniowa V, moc przyłączeniowa 20 kW. Moc umowna wynosi 20 kW.
Interne KennungZestaw nr II - 35/FI/25
Menge146 084
LosLOT-0003
TitelZESTAW NR III - GRUPA TARYFOWA G 11
Beschreibung1. PLACÓWKA SG GRZECHOTKI - OBIEKT LELKOWO – klatka schodowa budynku mieszkalnego. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach Obiekt w Lelkowie, 14-521 Lelkowo – klatka schodowa budynku mieszkalnego nr 24 B. Nr PPE 590243822002488698. Prognozowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 3.082 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej G11, grupa przyłączeniowa V, współczynnik mocy tg φ nie większy niż 0,4. Moc umowna wynosi 4 kW. 2. PLACÓWKA SG BANIE MAZURSKIE – klatka schodowa budynku mieszkalnego. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do Placówki Straży Granicznej w Baniach Mazurskich, 19-520 Banie Mazurskie, ul. Topolowa 3B – klatka schodowa budynku mieszkalnego. Nr PPE 590543510401572663. Prognozowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 2.000 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej G11, grupa przyłączeniowa V. Moc umowna wynosi 4 kW. 3. PLACÓWKA SG BANIE MAZURSKIE– lokal nr 7 ul. Topolowa 3B. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do Placówki Straży Granicznej w Baniach Mazurskich, 19-520 Banie Mazurskie, ul. Topolowa 3B - lokal nr 7. Nr PPE 590543510401104345. Prognozowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 836 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej G11, grupa przyłączeniowa V, współczynnik mocy tg φ ≤ 0,4. Moc umowna 16 kW. 4. PLACÓWKA SG BANIE MAZURSKIE– lokal nr 8 ul. Topolowa 3B. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do Placówki Straży Granicznej w Baniach Mazurskich, 19-520 Banie Mazurskie, ul. Topolowa 3B - lokal nr 8. Nr PPE 590543510400965619. Prognozowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 836 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej G11, grupa przyłączeniowa V, współczynnik mocy tg φ ≤ 0,4. Moc umowna 16 kW. 5. PLACÓWKA SG WĘGORZEWO – klatka schodowa budynku mieszkalnego. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do Placówki Straży Granicznej w Węgorzewie, 11-600 Węgorzewo, ul. Jana Pawła II nr 41A – klatka schodowa budynku mieszkalnego. Nr PPE 590543510401568925. Prognozowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 2.026 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej G11, grupa przyłączeniowa V. Moc umowna wynosi 4 kW. 6. PLACÓWKA SG WĘGORZEWO- lokal nr 16 ul. Jana Pawła II 41A. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do Placówki Straży Granicznej w Węgorzewie 11-600 Węgorzewo, ul. Jana Pawła II nr 41A – lokal Nr 16. Nr PPE 590543510401196524. Prognozowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 1.673 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej G11, grupa przyłączeniowa V, współczynnik mocy tg φ ≤ 0,4. Moc umowna 5 kW. 7. PLACÓWKA SG GOŁDAP- klatka schodowa budynku mieszkalnego. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do Placówki Straży Granicznej w Gołdapi 19-500 Gołdap ul. Przytorowa 7A – klatka schodowa budynku mieszkalnego. Nr PPE 590543510400540540. Prognozowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 3.294 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej G11, współczynnik mocy tg φ nie większy niż 0,4. Moc umowna wynosi 4 kW. 8. PLACÓWKA SG GOŁDAP- lokal Nr 5 ul. Przytorowa 7 A. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do Placówki Straży Granicznej w Gołdapi 19-500 Gołdap ul. Przytorowa 7A – lokal Nr 5. Nr PPE 590543510400394341. Prognozowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 368 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej G11, współczynnik mocy tg φ nie większy niż 0,4, grupa przyłączeniowa V. Moc umowna wynosi 5 kW. 9. PLACÓWKA SG GOŁDAP- lokal Nr 6 ul. Przytorowa 7 A. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do Placówki Straży Granicznej w Gołdapi 19-500 Gołdap ul. Przytorowa 7A – lokal Nr 6. Nr PPE 590543510400004448. Prognozowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 1.117 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej G11, współczynnik mocy tg φ nie większy niż 0,4, grupa przyłączeniowa V. Moc umowna wynosi 5 kW. 10. PLACÓWKA SG GOŁDAP- lokal Nr 7 ul. Przytorowa 7 A. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do Placówki Straży Granicznej w Gołdapi 19-500 Gołdap ul. Przytorowa 7A – lokal Nr 7. Nr PPE 590543510401554621. Prognozowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 31 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej G11, współczynnik mocy tg φ nie większy niż 0,4, grupa przyłączeniowa V. Moc umowna wynosi 5 kW. 11. PLACÓWKA SG GOŁDAP- lokal Nr 16 ul. Przytorowa 7 A. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do Placówki Straży Granicznej w Gołdapi 19-500 Gołdap ul. Przytorowa 7A – lokal Nr 16. Nr PPE 590543510401562442. Prognozowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 710 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej G11, współczynnik mocy tg φ nie większy niż 0,4, grupa przyłączeniowa V. Moc umowna wynosi 5 kW.
Interne KennungZestaw nr III - 35/FI/25
Menge15 973
LosLOT-0004
TitelZESTAW NR IV - KONTENERY ELEKTRYCZNO-TELETECHNICZNE (GRUPA TARYFOWA C 21)
Beschreibung1. Kontener elektryczno-teletechniczny w miejscowości Rudziszki. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do kontenera elektryczno-teletechnicznego w miejscowości Rudziszki, 11-600 Węgorzewo, działka nr 97, Nr PPE 590543510401594979 na podstawie umowy przyłączeniowej nr 23-B4/UP/00561 z dnia 30.03.2023 r. Prognozowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 73.648 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, grupa przyłączeniowa IV, współczynnik mocy tg φ ≤ 0,4. Moc umowna 60 kW. 2. Kontener elektryczno-teletechniczny w miejscowości Czarnowo Wielkie. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do kontenera elektryczno-teletechnicznego w miejscowości Czarnowo Wielkie, 19-500 Gołdap, działka nr 3039, Nr PPE 590543510401594962 na podstawie umowy przyłączeniowej nr 23-B4/UP/00557 z dnia 30.03.2023 r. Prognozowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 86.339 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, grupa przyłączeniowa IV, współczynnik mocy tg φ ≤ 0,4. Moc umowna 60 kW. 3. Kontener elektryczno-teletechniczny w miejscowości Żytkiejmy. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do kontenera elektryczno-teletechnicznego w miejscowości Żytkiejmy, 19-505 Dubeninki, działka nr 1, Nr PPE 590543510501034320 na podstawie umowy przyłączeniowej nr 23-B5/UP/00266 z dnia 08.03.2023 r. Prognozowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 80.185 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, grupa przyłączeniowa IV, współczynnik mocy tg φ ≤ 0,4. Moc umowna 60 kW. 4. Kontener elektryczno-teletechniczny w miejscowości Dąbrówka. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do kontenera elektryczno-teletechnicznego w miejscowości Dąbrówka, 11-606 Budry, działka nr 1/48, Nr PPE 590543510401595242 na podstawie umowy przyłączeniowej nr 23-B4/UP/00563 z dnia 30.03.2023 r. Prognozowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 88.077 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, grupa przyłączeniowa IV, współczynnik mocy tg φ ≤ 0,4. Moc umowna 60 kW. 5. Kontener elektryczno-teletechniczny w miejscowości Mażucie. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do kontenera elektryczno-teletechnicznego w miejscowości Mażucie, 19-500 Gołdap, działka nr 116, Nr PPE 590543510401595259 na podstawie umowy przyłączeniowej nr 23-B4/UP/00564 z dnia 30.03.2023 r. Prognozowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 92.093 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, grupa przyłączeniowa IV, współczynnik mocy tg φ ≤ 0,4. Moc umowna 60 kW. 6. Kontener elektryczno-teletechniczny w miejscowości Melejdy. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do kontenera elektryczno-teletechnicznego w miejscowości Melejdy, 11-210 Sępopol, działka nr 9/19, Nr PPE 590243862043570822 na podstawie umowy przyłączeniowej nr P/23/005147 z dnia 09.03.2023 r. Prognozowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 82.285 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, grupa przyłączeniowa IV, współczynnik mocy tg φ ≤ 0,4. Moc umowna 60 kW. 7. Kontener elektryczno-teletechniczny w miejscowości Szczurkowo. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do kontenera elektryczno-teletechnicznego w miejscowości Szczurkowo, 11-210 Sępopol, działka nr 47, Nr PPE 590243862043570747 na podstawie umowy przyłączeniowej nr P/23/005151 z dnia 09.03.2023 r. Prognozowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 83.146 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, grupa przyłączeniowa IV, współczynnik mocy tg φ ≤ 0,4. Moc umowna 60 kW. 8. Kontener elektryczno-teletechniczny w miejscowości Asuny. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do kontenera elektryczno-teletechnicznego w miejscowości Asuny, 11-410 Barciany, działka nr 39/1, Nr PPE 590243861043568372 na podstawie umowy przyłączeniowej nr P/23/004853 z dnia 09.03.2023 r. Prognozowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 89.175 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, grupa przyłączeniowa IV, współczynnik mocy tg φ ≤ 0,4. Moc umowna 60 kW. 9. Kontener elektryczno-teletechniczny w miejscowości Robity. Dostawa energii elektrycznej (całodobowej) do kontenera elektryczno-teletechnicznego w miejscowości Robity, 11-220 Górowo Iławeckie, działka nr 11/2, Nr PPE 590243862043570723 na podstawie umowy przyłączeniowej nr P/23/005156 z dnia 09.03.2023 r. Prognozowane zużycie energii elektrycznej od dnia 01.03.2026 r. do dnia 28.02.2027 r. wyniesie ok. 100.808 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej C21, grupa przyłączeniowa IV, współczynnik mocy tg φ ≤ 0,4. Moc umowna 60 kW.
Interne KennungZestaw nr IV - 35/FI/25
Menge775 756