2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA TŁUSZCZÓW ROŚLINNYCH I NAPOJÓW BEZALKOHOLOWYCH
Beschreibung: DOSTAWA TŁUSZCZÓW ROŚLINNYCH I NAPOJÓW BEZALKOHOLOWYCH w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w SWZ
Interne Kennung: D/70/12WOG/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: ZE WZGLĘDU NA UNIEWAŻNIENIE WCZEŚNIEJSZEGO POSTĘPOWANIA O NR REF. D/55/12WOG/2025 I KONIECZNOŚĆ ZACHOWANIA CIĄGŁOŚCI ŻYWIENIA W JEDNOSTCE OD 01.01.2026 R.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15412200 Pflanzenfette
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser, 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 dostawa tłuszczów roślinnych do garnizonu Toruń
Beschreibung: Część 1 dostawa tłuszczów roślinnych do garnizonu Toruń
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji (zamówienia opcjonalnego), o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP w przedmiotowym postępowaniu. 2. Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało na zwiększeniu ilości asortymentu w ramach zawartej Umowy, do maksymalnie 300 % całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy określonego w Umowie, poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia – zamówienia. Podstawę określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach prawa opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy; 3. Zamawiający w przypadku skorzystania z prawa opcji nie jest zobowiązany w jej ramach do zamawiania każdego asortymentu składającego się na przedmiot umowy. Przedmiot zamówienia każdorazowo będzie określany bieżącymi potrzebami Zamawiającego, które są w pełni uzależnione od stanów żywionych, potrzeb planowanych lub nieprzewidzianych przedsięwzięć. 4. Zasady realizacji przez Zamawiającego prawa opcji oraz warunki i terminy są takie same jak dla zamówień realizowanych dla zakresu podstawowego umowy. 5. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 6. Ceny jednostkowe dla zakresu opcji są takie same jak ceny jednostkowe poszczególnych pozycji dla zamówienia podstawowego, zgodnie z ofertą wykonawcy. 7. O uruchomieniu prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie do 20.11.2026 r.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 dostawa napojów bezalkoholowych do garnizonu Toruń
Beschreibung: Część 2 dostawa napojów bezalkoholowych do garnizonu Toruń
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji (zamówienia opcjonalnego), o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP w przedmiotowym postępowaniu. 2. Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało na zwiększeniu ilości asortymentu w ramach zawartej Umowy, do maksymalnie 300 % całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy określonego w Umowie, poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia – zamówienia. Podstawę określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach prawa opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy; 3. O uruchomieniu prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie do 20.11.2026 r. 4. Zamawiający w przypadku skorzystania z prawa opcji nie jest zobowiązany w jej ramach do zamawiania każdego asortymentu składającego się na przedmiot umowy. Przedmiot zamówienia każdorazowo będzie określany bieżącymi potrzebami Zamawiającego, które są w pełni uzależnione od stanów żywionych, potrzeb planowanych lub nieprzewidzianych przedsięwzięć. 5. Zasady realizacji przez Zamawiającego prawa opcji oraz warunki i terminy są takie same jak dla zamówień realizowanych dla zakresu podstawowego umowy. 6. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 7. Ceny jednostkowe dla zakresu opcji są takie same jak ceny jednostkowe poszczególnych pozycji dla zamówienia podstawowego, zgodnie z ofertą wykonawcy.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 dostawa tłuszczów roślinnych do garnizonu Inowrocław
Beschreibung: Część 3 dostawa tłuszczów roślinnych do garnizonu Inowrocław
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 dostawa napojów bezalkoholowych do garnizonu Inowrocław
Beschreibung: Część 4 dostawa napojów bezalkoholowych do garnizonu Inowrocław
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 dostawa tłuszczów roślinnych
Beschreibung: Część 5 dostawa tłuszczów roślinnych
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 dostawa napojów bezalkoholowych
Beschreibung: Część 6 dostawa napojów bezalkoholowych
Interne Kennung: 6