728115-2025 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – USŁUGA UBEZPIECZENIA POWIATU ZGIERSKIEGO WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI I INSTYTUCJAMI KULTURY W ZAKRESIE UBEZPIECZEŃ MAJĄTKOWYCH I UBEZPIECZEŃ KOMUNIKACYJNYCH (2 CZĘŚCI)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGA UBEZPIECZENIA POWIATU ZGIERSKIEGO WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI I INSTYTUCJAMI KULTURY W ZAKRESIE UBEZPIECZEŃ MAJĄTKOWYCH I UBEZPIECZEŃ KOMUNIKACYJNYCH (2 CZĘŚCI)
BeschreibungUbezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej i ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung1/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ 1 - ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
BeschreibungPrzedmiotem części 1 niniejszego zamówienia jest usługa ubezpieczenia Powiatu Zgierskiego wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury w zakresie: ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ 2 - ubezpieczenia komunikacyjne
BeschreibungPrzedmiotem części 2 niniejszego zamówienia jest usługa ubezpieczenia Powiatu Zgierskiego wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury w zakresie: ubezpieczeń komunikacyjnych