2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oprava RWY, TWY A, TWY B a POSY - Letiště Pardubice
Beschreibung: Předmětem plnění VZ je oprava vzletové a přistávací dráhy a pohybových ploch na Letišti Pardubice dle zpracované projektové dokumentace a dle soupisu prací ve výkazu výměr, a to v rozsahu výměny 551 ks cementobetonových desek.
Interne Kennung: 56937/2024-1322
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45235000 Bauarbeiten für Flugplätze, Start- und Landebahnen und Rollfelder
5. Los
Los: LOT-0001