2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji systemu pocztowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji wymaganych do aktualizacji obecnie funkcjonującego systemu pocztowego Microsoft Exchange Server 2010 do wersji Microsoft Exchange Server 2019. 2. Licencje muszą dotyczyć oprogramowania standardowego. 3. Dostarczone licencje muszą być dożywotne (bezterminowe, wieczyste). 4. Dostarczone licencje muszą być fabrycznie nowe, nie uszkodzone i kompletne. 5. Licencje muszą być wolne od wad prawnych, nie będą obciążone prawem osób trzecich zwłaszcza w zakresie przepisów o wynalazczości, znakach towarowych, prawach autorskich i prawach pokrewnych oraz o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. 6. Zamawiający nie dopuszcza zaoferowania oprogramowania i licencji opartych o rozwiązania chmurowe oraz rozwiązania wymagające stałych opłat w okresie używania zakupionego produktu. 7. Zamawiający wymaga aby dostarczone licencje do oprogramowania pochodziły z oficjalnego kanału dystrybucyjnego producenta oprogramowania na rynek UE, z legalnego źródła oraz muszą zostać dostarczone Zamawiającemu ze wszystkimi składnikami niezbędnymi do potwierdzenia legalności ich pochodzenia (np.: oryginalny nośnik, certyfikat autentyczności, kod aktywacyjny wraz z instrukcją aktywacji, itp.), jeśli jest to niezbędne dla nabycia przez Zamawiającego praw do tego oprogramowania lub jego uruchomienia. 8. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność prawną i finansową za skutki dostarczenia nielegalnych licencji, w tym za wszelkie roszczenia osób trzecich, naruszenia praw oraz ewentualne szkody poniesione przez Zamawiającego. 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ. 10. Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne. Warunki równoważności zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ. 11. Miejscem realizacji jest KWP w Krakowie, ul. Mogilska 109, 31-571 Kraków. 12. Wymagany termin realizacji zamówienia: 1) Dla rozwiązania podstawowego: do 10 dni od daty zawarcia umowy, nie później niż do 15.12.2025r., w zależności co pierwsze nastąpi; 2) Dla rozwiązania równoważnego: do 30 dni od daty zawarcia umowy, nie później niż do 15.12.2025r., w zależności co pierwsze nastąpi.
Vorherige Bekanntmachung: 600759-2025
Interne Kennung: ZP.95.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48811000 E-Mail-System
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy