728197-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Müllfahrzeuge – Het leveren van minimaal 10 en maximaal 25 afvalinzamelvoertuigen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHet leveren van minimaal 10 en maximaal 25 afvalinzamelvoertuigen
BeschreibungDe opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van afvalinzamelvoertuigen met zijbelading en achterbelading. Het leveren van minimaal 10 en maximaal 25 afvalinzamelvoertuigen.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel 1
BeschreibungHet leveren van afvalinzamelvoertuigen met zijbelading. Het leveren van 12 afvalinzamelvoertuigen met zijbelading.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenMet optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van viermaal maximaal twee jaar per keer.
LosLOT-0002
TitelPerceel 2
BeschreibungHet leveren van afvalinzamelvoertuigen met achterbelading. Het leveren van 10 afvalinzamelvoertuigen met achterbelading.
Interne Kennung2