2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Przyjmowanie, składowanie i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 11 – tekstylia oraz 20 01 10 – odzież, dostarczanych własnym transportem Zamawiającego w 2025 r."
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przyjmowanie, składowanie i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 11 – tekstylia oraz 20 01 10 – odzież w ilości szacunkowej 10 t , dostarczanych własnym transportem Zamawiającego w 2025 roku.
Interne Kennung: MZGK.ZP.260.3.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tekstylia, odzież
Beschreibung: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i zagospodarowaniu odpadów o kodzie 20 01 11 – tekstylia, 20 01 10 – odzież w ilości szacunkowej 10 t , dostarczanych własnym transportem Zamawiającego w 2025 r.
Menge: 10 Tonnen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji do 50% wartości zamówienia. W przypadku skorzystania z prawa opcji wynagrodzenie płatne będzie w wysokości wynikającej z wartości dokonanej opcji. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić raz lub więcej razy (łącznie do wartości 50 % umowy) i uzależnione będzie wyłącznie od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Wykonawca nie ma roszczenia o wykonanie prawa opcji. Skorzystanie z prawa opcji następuje w terminie obowiązywania umowy i następuje poprzez złożenie oświadczenia Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. Wykonawca jest zobowiązany do realizacji usług w ramach prawa opcji w przypadku i w zakresie, w jakim korzysta z niego Zamawiający, zgodnie z treścią oświadczenia Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji.