See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług medycznych przez pielęgniarki Oddział Rehabilitacji Kardiologicznej
Beschreibung: 1. Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie pielęgniarstwa na rzecz pacjentów Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej w godzinach od 7:00 do 19:00 oraz od 19:00 do 7:00 dnia następnego.
Interne Kennung: Konkurs 45/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141200 Dienstleistungen von Krankenpflegepersonal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenia medyczne udzielane przez pielęgniarki Oddział Rehabilitacji Kardiologicznej