2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E NA POTRZEBY GMINY MORAWICA I JEJ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E NA POTRZEBY GMINY MORAWICA I JEJ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ. Szacunkowe zapotrzebowanie gazu ziemnego w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. wynosi 6 930 454 kWh.
Interne Kennung: BI.271.43.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E NA POTRZEBY GMINY MORAWICA I JEJ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji gazu (umowa kompleksowa) i będzie wykonywane zgodnie z przepisami ustawy Prawo energetyczne, Kodeksu cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. Gmina Morawica oraz jednostki wymienione w zał. nr 1 do SWZ będą zawierać odrębne umowy wynikające z niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E NA POTRZEBY GMINY MORAWICA I JEJ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia Szczegółowe informacje dotyczące zawierania umów przez Gminę i jej jednostki organizacyjne zawarte zostały w zał. nr 1 do SWZ. Zamawiający, działa w imieniu własnym oraz na podstawie podpisanego Porozumienia (Porozumienie do wglądu w siedzibie Zamawiającego), w imieniu: • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzezinach • Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Ściegiennego w Bilczy • Zespół Placówek Oświatowych w Morawicy • Ochotnicza Straż Pożarna Bilcza • Ochotnicza Straż Pożarna w Brzezinach • Ochotnicza Straż Pożarna w Woli Morawickiej • Klub Sportowy MORAVIA • Stowarzyszenie Wola Morawicka • Towarzystwo Ekorozwoju Radomic • Zakład Gospodarki Komunalnej i Rekreacji w Morawicy Sp. z o .o. Szacunkowe zapotrzebowanie gazu ziemnego w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. wynosi 6 930 454 kWh. Na koszty korzystania z przedmiotu zamówienia w ww. okresie składają się: opłata za sprzedaż gazu, opłata abonamentowa, opłata dystrybucyjna stała i opłata dystrybucyjna zmienna.