72833-2026 - Ergebnis
Polen – Diverse Nahrungsmittel – Sukcesywne dostarczanie artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla Honorowych Dawców Krwi.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostarczanie artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla Honorowych Dawców Krwi.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywne dostarczanie artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla Honorowych Dawców Krwi: 1) Pakiet I - Orzeszki ziemne;2) Pakiet II - Sok owocowy ze słomką;3) Pakiet III – Czekolada twarda mleczna.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 5 i 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung656915-2025
Interne KennungZP.260.15.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15332310 Geröstete oder gesalzene Nüsse, 15321000 Fruchtsäfte, 15842100 Schokolade
5. Los
LosLOT-0001
TitelOrzeszki ziemne
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 7 do SWZ.
Interne KennungPakiet I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15332310 Geröstete oder gesalzene Nüsse
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, tj.: 1) zakupu większej ilości asortymentu wyspecyfikowanego w opisie przedmiotu zamówienia w zakresie 30% wartości zamówienia podstawowego, w zależności od zapotrzebowania wynikającego z trudnych do przewidzenia okoliczności; 2) obniżenia wielkości przedmiotu Umowy w przypadku rzeczywistego mniejszego zużycia asortymentu (możliwość rezygnacji z części zamawianego asortymentu) z zastrzeżeniem, że rezygnacja z asortymentu nie przekroczy 30% wartości Umowy. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji określa załącznik nr 5 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy).
LosLOT-0002
TitelSok owocowy ze słomką
Interne KennungPakiet II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15321000 Fruchtsäfte
LosLOT-0003
TitelCzekolada twarda mleczna
Interne KennungPakiet III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15842100 Schokolade