728374-2025 - Ergebnis
Tschechien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Rámcová dohoda - technická podpora, provoz a rozvoj systému operačního řízení Policie ČR
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda - technická podpora, provoz a rozvoj systému operačního řízení Policie ČR
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na technickou podporu, provoz a rozvoj systému operačního řízení Policie ČR na dobu 6 let. Plnění A – Technická podpora a provoz systému JITKA: Předmětem Plnění A jsou služby potřebné pro zajištění bezproblémového běhu IS JITKA včetně drobného rozvoje, který je spjatý zejména s konfiguračními změnami. Plnění B – rozvoj systému JITKA Předmětem plnění B jsou služby rozvoje systému JITKA, při kterém dochází k zásahu do zdrojových kódů (pro nasazení je nutná jejich nová kompilace). Plnění C – vybavení pracovišť IS JITKA Předmětem plnění C je vybavení nových pracovišť technikou, dovybavení technikou a opravy techniky stávajících pracovišť.
Interne KennungPPR-2964-65/ČJ-2018-990640
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungProváděcí smlouva č. 33 k Rámcové dohodě o poskytování technické podpory a rozvoje systému operačního řízení PČR,PPR-1111-564/ČJ-2025-990573. Předmětem plnění této Prováděcí smlouvy je pozáruční podpora pracovišť systému JITKA (A. 1) dle Rámcové dohody, a to pro pracoviště: OS PP ČR IOS KŘP hl. m. Prahy IOS KŘP Středočeského kraje IOS KŘP kraje Vysočina IOS KŘP Jihočeského kraje IOS KŘP Plzeňského kraje IOS KŘP Karlovarského kraje IOS KŘP Ústeckého kraje A+ IOS KŘP Ústeckého kraje B++ IOS KŘP Ústeckého kraje C+++ IOS KŘP Libereckého kraje IOS KŘP Královehradeckého kraje IOS KŘP Pardubického kraje IOS KŘP Olomouckého kraje IOS KŘP Moravskoslezského kraje A* IOS KŘP Moravskoslezského kraje B** IOS KŘP Zlínského kraje IOS KŘP Jihomoravského kraje Vzdělávací zařízení Opatovice OS ÚCP Praha Na Baních 1 OS ÚCP Praha Na Baních 2 OS ÚCP Praha Letiště Václava Havla OS ÚCP Praha Kapucínská OS ÚCP Praha Jiřská OS ÚCP Praha Českomalínská OS ÚCP Praha Bubenečská 1 OS ÚCP Praha Bubenečská 2 OS ÚCP Praha Olšanská V souladu s Rámcovou dohodou může Dodavatel využít i jiné technologie Objednatele pro zajištění SLA a zmírnění dopadů kritické havárie infrastruktury na provoz systému IS JITKA. Jedná se zejména o možnost poskytnutí záložních mobilních pracovišť či školícího střediska Objednatele.