See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa produktów leczniczych stosowanych w ramach programów lekowych, chemioterapii oraz poza programami z dostawą do trzech lokalizacji UCK WUM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych stosowanych w ramach programów lekowych, chemioterapii oraz poza programami z dostawą do trzech lokalizacji UCK WUM w podziale na 74 części z dostawą do trzech lokalizacji UCK WUM: - Apteki UCK WUM CSK przy ul. Nielubowicza 5, 02-097 Warszawa - Apteki UCK WUM DSK przy ul. Żwirki i Wigury 63a, 02-091 Warszawa - Apteki UCK WUM SKDJ przy ul. Lindleya 4, 02-005 Warszawa Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy
Interne Kennung: DZPUCK.262.193.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć nr 1
Beschreibung: Dostawa produktów farmaceutycznych opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ dla tej Części.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Cześć nr 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Cześć nr 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Cześć nr 4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Cześć nr 5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Cześć nr 6
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Cześć nr 7
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Cześć nr 8
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Cześć nr 9
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Cześć nr 10
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Cześć nr 11
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Cześć nr 12
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Cześć nr 13
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Cześć nr 14
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Cześć nr 15
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Cześć nr 16
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Cześć nr 17
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Cześć nr 18
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Cześć nr 19
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Cześć nr 20
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Cześć nr 21
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Cześć nr 22
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Cześć nr 23
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Cześć nr 24
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Cześć nr 25
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Cześć nr 26
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Cześć nr 27
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Cześć nr 28
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Cześć nr 29
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Cześć nr 30
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Cześć nr 31
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Cześć nr 32
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Cześć nr 33
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Cześć nr 34
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Cześć nr 35
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Cześć nr 36
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Cześć nr 37
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Cześć nr 38
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: Cześć nr 39
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Cześć nr 40
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: Cześć nr 41
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Cześć nr 42
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: Cześć nr 43
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: Cześć nr 44
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: Cześć nr 45
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: Cześć nr 46
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: Cześć nr 47
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: Cześć nr 48
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: Cześć nr 49
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: Cześć nr 50
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: Cześć nr 51
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: Cześć nr 52
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: Cześć nr 53
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: Cześć nr 54
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: Cześć nr 55
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: Cześć nr 56
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: Cześć nr 57
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: Cześć nr 58
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: Cześć nr 59
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: Cześć nr 60
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: Cześć nr 61
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: Cześć nr 62
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: Cześć nr 63
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: Cześć nr 64
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: Cześć nr 65
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: Cześć nr 66
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: Cześć nr 67
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: Cześć nr 68
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: Cześć nr 69
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: Cześć nr 70
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: Cześć nr 71
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: Cześć nr 72
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: Cześć nr 73
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: Cześć nr 74
Interne Kennung: 74