See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „ Dostawa tabletów mobilnych oraz ekranów do podpisu wraz z wdrożeniem podpisów cyfrowych w ramach rozbudowy systemu informatycznego HIS OPTIMED NXT dla Copernicus PL S p. z o.o. w Gdańsku.”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa tabletów mobilnych oraz ekranów do podpisu wraz z wdrożeniem podpisów cyfrowych w ramach rozbudowy systemu informatycznego HIS OPTIMED NXT posiadanego przez Zamawiającego. 2.Przedmiot zamówienia składa się z 1 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w : a) załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), na który składają się: -załącznik nr 1A – OPZ, - załącznik nr 1B – OPZ- Parametry sprzętów, b) załączniku nr 3 do SWZ – Projekt umowy. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1B do SWZ- OPZ - Parametry sprzętów, potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. Załącznik ten należy dołączyć do oferty. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 4.We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 5.Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 6.Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 7.Zamawiający wymaga, aby zakupiony asortyment był zgodny z zasadą „niewyrządzania znaczącej szkody środowisku” (DNSH – „do no significant harm”). 8. Źródło finansowania zamówienia publicznego: Zamówienie jest finansowane w ramach Inwestycji D1.1.2. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia (nabór konkurencyjny).” realizowanej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. 9. Na podstawie art. 257 pkt. 1 Zamawiający informuje, iż może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: D10.251.130.N.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
5. Los
Los: LOT-0001