2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usługi sprzątania nieruchomości zabudowanej położonej przy ul. Radiowej 20, 20A,20B, 20C, 20D, 20E, 20F, 20G, 20H, 20J, 20K w Warszawie.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest wwykonywanie usługi sprzątania nieruchomości zabudowanej położonej przy ul. Radiowej 20, 20A,20B, 20C, 20D, 20E, 20F, 20G, 20H, 20J, 20K w Warszawie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki, na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy. Szczegółowe informacje w zakresie powtórzenia podobnych usług zostały opisane w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 114.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://amwkwatera.eb2b.com.pl.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi sprzątania nieruchomości zabudowanej położonej przy ul. Radiowej 20, 20A,20B, 20C, 20D, 20E, 20F, 20G, 20H, 20J, 20K w Warszawie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki, na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy. Szczegółowe informacje w zakresie powtórzenia podobnych usług zostały opisane w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.