See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka switchů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka switchů včetně fyzické instalace, oživení, vytvoření základní konfigurace, zapojení k infrastruktuře Zadavatele a zaškolení personálu v rozsahu změn konfigurace
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení podle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka switchů včetně fyzické instalace, oživení, vytvoření základní konfigurace, zapojení k infrastruktuře Zadavatele a zaškolení personálu formou workshopu při instalaci v rozsahu změn konfigurace.