728694-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa oprogramowania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa oprogramowania
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nowych bezterminowych licencji, subskrypcji, a także przedłużenie posiadanych pakietów Software Assurance w ramach licencjonowania grupowego Microsoft MPSA (Microsoft Products & Services Agreement). Przedmiot zamówienia został opisany w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „SOPZ”), stanowiącym Załącznik Nr 1 do Projektu Umowy (Projekt Umowy stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ).
Interne KennungOPPIV.272.85.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001