See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ** GEGUNDE OPDRACHT ** Raamovereenkomst voor de levering van diensten m.b.t. het onderhoud van diverse sportterreinen in natuurgras
Beschreibung: Deze opdracht betreft een unilaterale raamovereenkomst waarbij de voorwaarden van de dienstverlening worden overeen gekomen die zullen worden in acht genomen bij het uitvoeren van de latere opdrachten. De raamovereenkomst schept een contractueel kader met betrekking tot het vastleggen van de voorwaarden van individuele opdrachten betreffende het leveren van diensten m.b.t. het onderhoud van diverse sportterreinen in natuurgras (jaarlijks speelklaar maken (regeneratie), maaien,…) en aanverwante prestaties. De raamovereenkomst zal per perceel met 1 opdrachtnemer gesloten worden. De overeenkomst wordt afgesloten voor een periode van 4 jaar. De theoretisch maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt € 12 918 750 (excl. btw). Merk op dat de opgegeven waardes van de (winnende) offertes het resultaat zijn van een prijsbeoordelingsmatrix.
Interne Kennung: ALL-24-012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ** GEGUNDE OPDRACHT ** ALL-24-012 - 1 - Regio Kust
Beschreibung: Deze opdracht betreft een unilaterale raamovereenkomst waarbij de voorwaarden van de dienstverlening worden overeen gekomen die zullen worden in acht genomen bij het uitvoeren van de latere opdrachten. De raamovereenkomst schept een contractueel kader met betrekking tot het vastleggen van de voorwaarden van individuele opdrachten betreffende het leveren van diensten m.b.t. het onderhoud van diverse sportterreinen in natuurgras (jaarlijks speelklaar maken (regeneratie), maaien,…) en aanverwante prestaties. De overeenkomst wordt afgesloten voor een periode van 4 jaar.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ** GEGUNDE OPDRACHT ** ALL-24-012 - 2 - Regio Brugge/Meetjesland
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: ** GEGUNDE OPDRACHT ** ALL-24-012 - 3 - Regio Gent/Waasland
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: ** GEGUNDE OPDRACHT ** ALL-24-012 - 4 - Regio Zuid-West-Vlaanderen/Vlaamse Ardennen
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: ** GEGUNDE OPDRACHT ** ALL-24-012 - 5 - Regio Pajottenland/Brusselse rand/Hageland
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: ** GEGUNDE OPDRACHT ** ALL-24-012 - 6 - Regio provincie Antwerpen
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: ** GEGUNDE OPDRACHT ** ALL-24-012 - 7 - Regio provincie Limburg
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: ** GEGUNDE OPDRACHT ** ALL-24-012 - 8 - Regio Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Interne Kennung: 8