2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snoeien en vervangen bomen - gemeente Voorschoten
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van boomonderhoud, waaronder het snoeien en vervangen van bomen, middels deelopdrachten in de gemeente Voorschoten. De gemeente Voorschoten heeft circa 12.000 bomen, welke in een cyclus van 3 jaar onderhouden worden. De opdracht bestaat op hoofdlijnen uit onderstaande werkzaamheden: • Algemene werkvoorbereiding (o.a.verkeersmaatregelen, flora en fauna); • Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden in GRIB; • Verwijderen van bomen en stobben; • Grondverbetering t.b.v. planten bomen; • Planten van bomen; • Inboeten bomen; • Verwijderen en aanbrengen van verharding, beplanting en gras bij te verwijderen en te planten bomen; • Snoeien van bomen; • Bestrijden eikenprocessierups; • Inzetten werknemers en materieel. De specificaties van de werkzaamheden worden nader beschreven in het bestek met besteksnummer 2400122-2 en bijbehorende bijlagen. De opdracht betreft het uitvoeren van boomonderhoud, waaronder het snoeien en vervangen van bomen, middels deelopdrachten in de gemeente Voorschoten. De gemeente Voorschoten heeft circa 12.000 bomen, welke in een cyclus van 3 jaar onderhouden worden.
Interne Kennung: VOS 202501-2500004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van boomonderhoud, waaronder het snoeien en vervangen van bomen, middels deelopdrachten in de gemeente Voorschoten. De gemeente Voorschoten heeft circa 12.000 bomen, welke in een cyclus van 3 jaar onderhouden worden. De opdracht bestaat op hoofdlijnen uit onderstaande werkzaamheden: • Algemene werkvoorbereiding (o.a.verkeersmaatregelen, flora en fauna); • Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden in GRIB; • Verwijderen van bomen en stobben; • Grondverbetering t.b.v. planten bomen; • Planten van bomen; • Inboeten bomen; • Verwijderen en aanbrengen van verharding, beplanting en gras bij te verwijderen en te planten bomen; • Snoeien van bomen; • Bestrijden eikenprocessierups; • Inzetten werknemers en materieel. De specificaties van de werkzaamheden worden nader beschreven in het bestek met besteksnummer 2400122-2 en bijbehorende bijlagen. De gemeente Voorschoten heeft circa 12.000 bomen, welke in een cyclus van 3 jaar onderhouden worden.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt