See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg i ulic powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026 oraz 2026/2027 na terenie powiatu bytowskiego (II postępowanie)
Beschreibung: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg i ulic powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026 oraz 2026/2027 na terenie powiatu bytowskiego
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie gmin: Bytów, Parchowo, Czarna Dąbrówka, z bazą w Bytowie
Beschreibung: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie gmin: Bytów, Parchowo, Czarna Dąbrówka, z bazą w Bytowie
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych z bazą na terenie gminy Czarna Dąbrówka
Beschreibung: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych z bazą na terenie gminy Czarna Dąbrówka