728797-2025 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Agile tester Thomas DUP - cluster BCO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAgile tester Thomas DUP - cluster BCO
BeschreibungWaar ben jij van? Jij bent van het borgen van de kwaliteit en bruikbaarheid van ons Thomas DUP projectteam. Jouw toegevoegde waarde zit in het duidelijk krijgen van de wensen, het opsporen van fouten en het vergroten van het kwaliteitsdenken binnen het hele team. Door jouw bijdrage kunnen inwoners van Rotterdam een uitkering aanvragen en worden zij daarna duurzaam begeleid naar een nieuwe plek op de arbeidsmarkt.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0000