728842-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von medizinischem Personal – Wykonywanie czynności opiekuńczo-pielęgnacyjnych Rehabilitacja Ogólnoustrojowa i Neurologiczna
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie czynności opiekuńczo-pielęgnacyjnych Rehabilitacja Ogólnoustrojowa i Neurologiczna
Beschreibung1. Wykonywanie czynności opiekuńczo–pielęgnacyjnych wobec pacjentów, obejmujących m.in. pomoc pacjentom w zaspokajaniu podstawowych potrzeb życiowych, utrzymaniu higieny osobistej, karmieniu oraz przemieszczaniu się - na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej i Oddziale Rehabilitacji Ogólnoustrojowej, przez 7 dni w tygodniu, w godzinach 7:00–19:00 i 19:00–7:00 dnia następnego.
Interne KennungKonkurs 30/2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
LosLOT-0001