2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odnawialne źródła energii w Gminie Nowe Ostrowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie/wykonanie dokumentacji projektowych i uzyskanie niezbędnych decyzji, opinii i pozwoleń (o ile będą wymagane) oraz dostawa i wykonanie robót montażowych i instalacyjnych dla 116 układów paneli fotowoltaicznych oraz 68 powietrznych pomp ciepła w ramach projektu „Odnawialne źródła energii w Gminie Nowe Ostrowy” w podziale na 2 (dwie) części: Część 1 – opracowanie/wykonanie dokumentacji projektowych i uzyskanie niezbędnych decyzji, opinii i pozwoleń (o ile będą wymagane) oraz dostawa i wykonanie robót montażowych i instalacyjnych dla 116 układów paneli fotowoltaicznych oraz pełnienie nadzoru autorskiego. Cześć 2 – opracowanie/wykonanie dokumentacji projektowych i uzyskanie niezbędnych decyzji, opinii i pozwoleń (o ile będą wymagane) oraz dostawa i wykonanie robót montażowych i instalacyjnych dla 68 powietrznych pomp ciepła oraz pełnienie nadzoru autorskiego.
Interne Kennung: ZP.271.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – opracowanie/wykonanie dokumentacji projektowych i uzyskanie niezbędnych decyzji, opinii i pozwoleń (o ile będą wymagane) oraz dostawa i wykonanie robót montażowych i instalacyjnych dla 116 układów paneli fotowoltaicznych oraz pełnienie nadzoru autorskiego.
Beschreibung: Zakres zamówienia dla Części 1 – opracowanie/wykonanie dokumentacji projektowych i uzyskanie niezbędnych decyzji, opinii i pozwoleń (o ile będą wymagane) oraz dostawa i wykonanie robót montażowych i instalacyjnych dla 116 układów paneli fotowoltaicznych oraz pełnienie nadzoru autorskiego, obejmuje: 1. Opracowanie dokumentacji projektowej (wielobranżowego projektu technicznego instalacji PV) w oparciu o Program Funkcjonalno-Użytkowy dla każdego obiektu oddzielenie obejmującej: 1.1. projekt budowlany [jeżeli wymagany], 1.2.projekt wykonawczy, 1.3. projekt powykonawczy, 1.4.innej dokumentacji technicznej, 1.5. uzyskanie wymaganych opinii, uzgodnień i sprawdzeń rozwiązań projektowych w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia. 2. Dokumentację należy wykonać zgodnie z wymogami prawa budowlanego i przepisami wykonawczymi, obowiązującymi Polskimi i Europejskimi Normami, zasadami wiedzy technicznej po konsultacjach i w uzgodnieniu z Zamawiającym. 3. Dopełnienie, w imieniu Inwestora, wszelkich wymogów prawnych upoważniających do rozpoczęcia prac/robót, zgodnie z przepisami prawa obowiązującymi w dacie podejmowania poszczególnych czynności prawnych. 4. Opracowanie planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (jeśli dotyczy). 5. Opracowanie szczegółowego harmonogramu realizacji przedmiotu zamówienia. 6. Wykonanie dostawy przedmiotu umowy wraz z robotami montażowymi i instalacyjnymi w oparciu o opracowaną i zatwierdzoną przez Zamawiającego dokumentację projektową. 7. Przeprowadzenie uruchomienia instalacji. 8. Przeprowadzenie szkolenia dla wszystkich użytkowników montowanych instalacji w zakresie sposobu ich użytkowania oraz przygotowanie i przekazania w wersji papierowej instrukcji obsługi i eksploatacji. 9. Przygotowanie niezbędnej dokumentacji powykonawczej. 10. Przygotowanie i przekazanie do lokalnego zakładu energetycznego wniosków o zainstalowanie dwukierunkowych liczników energii elektrycznej. 11. Doprowadzenie terenu prowadzonych prac do stanu pierwotnego po zakończeniu realizacji robót. 12. Dokonywanie przeglądów serwisowych w okresie gwarancji. 13. Pełnienie nadzoru autorskiego. 14. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym minimalne wymagane parametry techniczne dostarczanego przedmiotu zamówienia oraz zakres robót montażowych i instalacyjnych określone zostały w załączniku załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.3.2025 część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2 – opracowanie/wykonanie dokumentacji projektowych i uzyskanie niezbędnych decyzji, opinii i pozwoleń (o ile będą wymagane) oraz dostawa i wykonanie robót montażowych i instalacyjnych dla 68 powietrznych pomp ciepła oraz pełnienie nadzoru autorskiego.
Beschreibung: Zakres zamówienia dla Cześć 2 - pracowanie/wykonanie dokumentacji projektowych i uzyskanie niezbędnych decyzji, opinii i pozwoleń (o ile będą wymagane) oraz dostawa i wykonanie robót montażowych i instalacyjnych dla 68 powietrznych pomp ciepła oraz pełnienie nadzoru autorskiego, obejmuje: 1. Opracowanie dokumentacji projektowej (wielobranżowego projektu technicznego modernizacji źródła ciepła) w oparciu o Program Funkcjonalno-Użytkowy dla każdego obiektu oddzielenie obejmującej: 1.1. projekt budowlany [jeżeli wymagany], 1.2. projekt wykonawczy, 1.3. projekt powykonawczy, 1.4. innej dokumentacji technicznej, 1.5. uzyskanie wymaganych opinii, uzgodnień i sprawdzeń rozwiązań projektowych w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia. 2. Dokumentację należy wykonać zgodnie z wymogami prawa budowlanego i przepisami wykonawczymi, obowiązującymi Polskimi i Europejskimi Normami, zasadami wiedzy technicznej po konsultacjach i w uzgodnieniu z Zamawiającym. 3. Wykonanie analizy/bilansu energetycznego w tym analizy strat ciepła dla każdego z budynków w celu ostatecznego prawidłowego doboru mocy pomp ciepła, adekwatnej do rzeczywistych potrzeb danego obiektu. 4. Dopełnienie, w imieniu Inwestora, wszelkich wymogów prawnych upoważniających do rozpoczęcia prac/robót, zgodnie z odnośnymi przepisami prawa obowiązującymi w dacie podejmowania poszczególnych czynności prawnych. 5. Opracowanie planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (jeśli dotyczy). 6. Opracowanie szczegółowego harmonogramu realizacji przedmiotu zamówienia, 7.Wykonanie dostawy przedmiotu umowy wraz z robotami montażowymi i instalacyjnymi w oparciu o opracowaną i zatwierdzoną przez Zamawiającego dokumentację projektową. 8. Przeprowadzenie uruchomienia instalacji. 9.Przeprowadzenie szkolenia dla wszystkich użytkowników montowanych instalacji w zakresie sposobu ich użytkowania oraz przygotowanie i przekazania w wersji papierowej instrukcji obsługi i eksploatacji. 10. Przygotowanie niezbędnej dokumentacji powykonawczej, 11. Doprowadzenie terenu do stanu pierwotnego po zakończeniu realizacji robót. 12. Dokonywanie przeglądów serwisowych w okresie gwarancji. 13. Pełnienie nadzoru autorskiego. 14. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym minimalne wymagane parametry techniczne dostarczanego przedmiotu zamówienia oraz zakres robót montażowych i instalacyjnych określone zostały w załączniku załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.3.2025 część 2
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen