See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Brańszczyk w okresie od 01.10.2025 do 30.09.2027”
Beschreibung: Zamówienie obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia (zgodnie z załącznikiem nr 5 do SWZ) odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Brańszczyk oraz z PSZOK, w sposób zapewniający osiągnięcie poziomów recyklingu określonych w art. 3b ust. 1 pkt 1) i 2) ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach z 13 września 1996 r. (t. j.: Dz. U. z 2025 r., poz. 733 ze zm.), przygotowanie do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji, przekazywanych do składowania zgodnie z postanowieniami ww. ustawy, zapisami Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami (WPGO) dla Mazowsza, zgodnie z obowiązującym w czasie trwania umowy Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Brańszczyk oraz innymi przepisami prawa ustawowego i prawa miejscowego. Gmina zajmuje obszar 16 712 ha (167,12 km2) i w całości są to tereny wiejskie z zabudową jednorodzinną. Liczba mieszkańców na podstawie złożonych deklaracji wynosi 6 915 osoby, ilość punktów odbioru wynosi 2 307 (stan na dzień 31.12.2024 r.). W zakres zamówienia wchodzi: • Odbiór odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z obszaru gminy Brańszczyk zgodnie z ustalonym harmonogramem, • Odbiór odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Brańszczyku, u. Bielińska 29 • Transport odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, • Zagospodarowanie odpadów komunalnych zgodnie z obowiązującym prawem,
Vorherige Bekanntmachung: 485347-2025
Vorherige Bekanntmachung: 544378-2025
Vorherige Bekanntmachung: 571168-2025
Vorherige Bekanntmachung: 592938-2025
Interne Kennung: ZP.271.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Brańszczyk
Beschreibung: Zamówienie obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia (zgodnie z załącznikiem nr 5 do SWZ) odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Brańszczyk oraz z PSZOK, w sposób zapewniający osiągnięcie poziomów recyklingu określonych w art. 3b ust. 1 pkt 1) i2) ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach z 13 września 1996 r. (t. j.: Dz. U. z 2025 r., poz. 733 ze zm.),przygotowanie do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji, przekazywanych do składowania zgodnie z postanowieniami ww. ustawy, zapisami Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami (WPGO) dla Mazowsza, zgodnie z obowiązującym w czasie trwania umowy Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Brańszczyk oraz innymi przepisami prawa ustawowego i prawa miejscowego. Gmina zajmuje obszar 16 712 ha (167,12 km2) i w całości są to tereny wiejskie z zabudową jednorodzinną. Liczba mieszkańców na podstawie złożonych deklaracji wynosi 6 915 osoby, ilość punktów odbioru wynosi 2 307 (stan na dzień 31.12.2024 r.). W zakres zamówienia wchodzi: • Odbiór odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z obszaru gminy Brańszczyk zgodnie z ustalonym harmonogramem, •Odbiór odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Brańszczyku, u. Bielińska 29• Transport odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, • Zagospodarowanie odpadów komunalnych zgodnie zobowiązującym prawem,
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
Menge: 2 155,74 Tonnen