See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA TRANSPORTU SANITARNEGO PACJENTÓW ZESPOŁEM PODSTAWOWYM TYPU P KARETKAMI TYPU C
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa transportu sanitarnego pacjentów zespołem podstawowym typu P karetkami typu C. 2. Nazwa przedmiotu wg Wspólnego Słownika Zamówień: CPV 60130000-8- usługi w zakresie specjalistycznego transportu osób, CPV 60170000-0- wynajem pojazdu do transportu osób wraz z kierowcą. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, szacowane ilości oraz warunki, na jakich będzie realizowany przedmiot zamówienia, określają załączniki (opis przedmiotu zamówienia, projekt umowy, formularz oferty).
Vorherige Bekanntmachung: 371311-2025
Interne Kennung: D10.251.74.F.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0003
Interne Kennung: D10.251.74.F.2025.1