2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur uitzendkrachten
Beschreibung: RWM besteed de inhuur van uitzendkrachten aan, waarbij RWM wenst één leverancier te contracteren voor de periode van minimaal twee jaar en maximaal vier jaar voor het verzorgen van de dienstverlening inhuur uitzendkrachten. Op basis van de huidige spend en mogelijke toekomstige ontwikkelingen zijn de uitgaven die gepaard gaan met inhuur uitzendkrachten naar schatting € 4.000.000 ex btw per jaar.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000