2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO - OBSZAR GMINY ŁAŃCUT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest regularny przewóz osób w publicznym transporcie zbiorowym o charakterze użyteczności publicznej na terenie powiatu łańcuckiego - obszar gminy Łańcut, na następujących liniach: 15 Łańcut - Wysoka – Albigowa -Kraczkowa - Cierpisz 16 Łańcut - Sonina – Wysoka - Łańcut 17 Łańcut - Kraczkowa – Albigowa - Wysoka - Łańcut 18 Kosina - Głuchów – Łańcut - Wysoka 19 Łańcut - Wysoka - Albigowa - Handzlówka 20 Albigowa - Wysoka - Łańcut - Albigowa (Honie)
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001