See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modulaire Schade-Expertise (MoSE) Mijnbouwschade Groningen in drie percelen
Beschreibung: Het Instituut Mijnbouwschade Groningen (IMG) is op zoek naar marktpartijen die in 3 verschillende percelen bouwkundige opnames kunnen doen, schades kunnen vaststellen, calculeren en hersteladviezen kunnen geven voor zowel reguliere gebouwen als specials, zodanig dat het fysieke schadeherstelproces Milder, Menselijker en Makkelijker uitgevoerd kan worden. De selectieleidraad van deze concurrentiegerichte dialoog wordt hiermee gepubliceerd. Het IMG houdt een inlichtingenbijeenkomst ter toelichting op de inhoud en de procedure en wil geïnteresseerde marktpartijen graag hiervoor uitnodigen. Het IMG wil in de dialoogfase met 4 partijen per perceel in gesprek gaan. Het betreffen Raamovereenkomsten voor 3 percelen voor de maximale duur van zes jaar en een gezamenlijke waarde van €450 miljoen (excl. btw). Deze maximale financiële omvang wordt gespecificeerd in de selectieleidraad.
Interne Kennung: 202312036
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het IMG kiest voor een concurrentiegerichte dialoog om gezien de maatschappelijk belang en de complexiteit samen met de markt in gesprek te gaan over de te stellen eisen en de oplossingen voor de Mildere, Menselijkere en Makkelijkere uitvoering van modulaire schade-expertise te toetsen. Met als doel het sluiten van 2 raamcontracten per perceel.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66518300 Dienstleistungen zur Begleichung von Forderungen aus Versicherungen, 70300000 Diverse Dienstleistungen von Immobilienbüros gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen, 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MoSE Perceel 1: Schade-opname Regulier
Beschreibung: Alle schade-opname werkzaamheden die leiden tot de oplevering van een concept opnamerapport voor reguliere schadedossiers. Zie aanbestedingstukken voor meer informatie. Zie aanbestedingsstukken en de opgave van de geraamde waarde van de opdracht en de looptijd van de 2 gewenste Raamovereenkomsten voor dit perceel.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66518300 Dienstleistungen zur Begleichung von Forderungen aus Versicherungen, 70300000 Diverse Dienstleistungen von Immobilienbüros gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Voor de drie opdrachten (percelen) worden raamovereenkomsten gesloten met een initiële looptijd van 4 jaar met twee optionele verlengingen van 1 jaar (12 maanden).
Los: LOT-0002
Titel: MosE Perceel 2: Schadebeoordeling en Hersteladvisering Regulier
Beschreibung: Input hiervoor is het concept opnamerapport uit Perceel 1. De werkzaamheden betreffen onder andere vaststellen eerder behandelde schades en schades niet door mijnbouw veroorzaakt. Daarnaast dient een calculatie voor vergoeding van de schade worden gemaakt alsmede een beoordeling en analyse van de schades vastgelegd in een definitief opnamerapport en uiteindelijk een definitief adviesrapport. Zie aanbestedingsstukken voor meer informatie. Zie aanbestedingsstukken en de opgave van de geraamde waarde van de opdracht en de looptijd van de 2 gewenste Raamovereenkomsten voor dit perceel. De opgegeven waarde kan nog worden aangepast bij publicatie van de opdracht.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: MoSE Perceel 3: Specials Integraal
Beschreibung: De op te leveren producten en werkzaamheden voor dit perceel staan gelijk aan de beschreven werkzaamheden binnen perceel 1 en 2, met het verschil dat deze werkzaamheden worden uitgevoerd voor bijzondere gebouwen en/of objecten, zoals monumenten, gebouwen met agrarische bestemming, kerken etc. Zie aanbestedingstukken voor meer informatie. Zie aanbestedingsstukken en de opgave van de geraamde waarde van de opdracht en de looptijd van de 2 gewenste Raamovereenkomsten voor dit perceel. De opgegeven waarde kan nog worden aangepast bij publicatie van de opdracht.
Interne Kennung: 3