729092-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Usługi sprzątania przestrzeni EC1 Łódź: Centrum Nauki i Techniki, Narodowego Centrum Kultury Filmowej oraz Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi sprzątania przestrzeni EC1 Łódź: Centrum Nauki i Techniki, Narodowego Centrum Kultury Filmowej oraz Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymania czystości pomieszczeń, eksponatów i ekspozycji w budynkach kompleksu „EC1 Łódź - Miasto Kultury” w Łodzi, w skład którego wchodzą: 1) Centrum Nauki i Techniki - dalej "CNiT" (budynek EC1 Zachód); 2) Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej - dalej "CKiNI" (budynek EC1 Południowy-Wschód); 3) Narodowe Centrum Kultury Filmowej - dalej "NCKF" (budynek EC1 Wschód). Szczegółowy opis przedmiotu oraz wymagań w zakresie realizacji zamówienia określają: 1) opis przedmiotu zamówienia (OPZ) – załącznik nr 1 do SWZ, 2) projektowane postanowienia umowy (PPU) – załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung575441-2025
Interne Kennung0874/WA/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung
5. Los
LosLOT-0001