2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego dla Politechniki Gdańskiej.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego dla Politechniki Gdańskiej. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na pięć części: A – małogabarytowe komputery stacjonarne B – komputery stacjonarne i przenośne C – urządzenia peryferyjne i wyposażenie D – urządzenia sieciowe F – komputery stacjonarne i wyposażenie 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorach umów stanowiących Załącznik nr 5A-5F do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 586880-2025
Interne Kennung: ZP/153/055/D/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31214100 Schalter, 32582000 Datenträger
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: F – komputery stacjonarne i wyposażenie
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/153/055/D/25 Część F – komputery stacjonarne i wyposażenie
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30237280 Stromversorgungszubehör